Düşük sistemli ve direksiyon seti ile oynanabilecek oyun önerisi

Sarp Ucer

Hectopat
Daha fazla  
PC:
Ekran kartı: NVIDIA 920 MX.
İşlemci: Intel 7200u.
RAM: 8 GB.
Windows 10.
DX 12.
Sistem bu, bu sistemle oynayabileceğim ve aynı zamanda direksiyon seti kullanabileceğim oyun önerir misiniz?

ETS 2 deneyebilirsiniz.

ETS 2 denedim zaten ama tam oyuna gireceğim zaman oyun kapanıyor yani bütün her şeyi hazırlıyorum, iş alıyorum ama oyuna girerken oyun bir anda kapanıyor ayrıca Steam sürümü crack değil ve güvenli modda başlatmayı da denedim ama olmadı.

ETS 2 denedim zaten ama tam oyuna gireceğim zaman oyun kapanıyor yani bütün her şeyi hazırlıyorum, iş alıyorum ama oyuna girerken oyun bir anda kapanıyor ayrıca Steam sürümü crack değil ve güvenli modda başlatmayı da denedim ama olmadı.
Hata vs veriyorsa hatayı yazabilirsiniz. Olmadı ProcessMonitor ile hata raporu oluşturup konu açın, yardımcı oluruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yarış oyunlarını seviyorsanız Assetto Corsa oynayabilirsiniz, modlar ile birlikte gerçekten eğlenceli olan bir oyun. Arkadaşlarınız varsa server açıp beraber oynamak ayrı zevkli :)

Simülasyon yarış oyunlarını seviyorsanız Assetto Corsa oynayabilirsiniz, modlar ile beraber gerçekten eğlenceli olan bir oyun. Arkadaşlarınız varsa server açıp beraber oynamak ayrı zevkli :)

Açıklamamı okudunuz mu? Ben en son baktığımda Assetto Corsa çalışmıyordu benim PC de.
Hata vs veriyorsa hatayı yazabilirsiniz. Olmadı Process Monitor ile hata raporu oluşturup konu açın, yardımcı oluruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herhangi bir hata almıyorum sadece bir anda ekran kapanıyor.

Okudum hocam, sisteminizin Ultra olmasa da rahatça çalıştırması gerekiyor Assetto Corsa'yı. Yazmadan önce testlere bile baktım.

Zaten Assetto Corsa istemiştim ilk başta fakat ben az araştırdım sanırım çünkü kaldırmadığını görmüştüm teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı