Düşük upload ile video yüklemek ve yayın yapmak

Nixould

Centipat
Daha fazla  
Ortalama olarak 0.5 gibi bir Upload hızım var. Her ne kadar düşük olsa da bir şekilde video yüklemeyi başardım şu ana kadar fakat en sonunda videolar 3-4 GB olarak çıkmaya başladı ve anlayacağınız gibi tıkandım kaldım. USB belleğe atıp başka yerde yüklemeye çalıştım bu sefer de USB almadı videoları. Harici hard disk alıp yine denemeyi planlıyorum ama sorunu direkt kökünden çözecek bir çare var mıdır? Antalya'da oturanlar bilir Döşemealtı gibi ıssız bucaksız bir yerdeyim ve asla fiber getirmiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç dakikalık video 3-4 GB? Eğer bit hızı fazla yüksek ise düşürebilirsiniz.
Eğer video yüklediğiniz platform H.265(HEVC) kodlayıcı destekliyorsa videoyu kaydederken H.265 kullanın. Aynı kalitede ama daha az yer kaplayan bir video elde edeceksiniz.

Son düzenleme:
Düşük upload ile yayın yapmanız imkansız. Yayın çok fazla paket atlaması yapacağından çok bulanık olur. Videoları yaparken eğer oyun videosu değil ise 30 FPS yapmanızı ve Bitrate'i biraz düşürmenizi tavsiye ederim.

Kaç dakikalık video 3-4 GB? Eğer bit hızı fazla yüksek ise düşürebilirsiniz.
Eğer video yüklediğiniz platform H.265(HEVC) kodlayıcı destekliyorsa videoyu kaydederken H.265 kullanın. Aynı kalitede ama daha az yer kaplayan bir video elde edeceksiniz.
Youtube üzerinden yüklüyorum. Ayrıca yaklaşık 1 saatlik Tomb Raider videosu 4,35 GB olarak çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı