Düşünemiyorum

yusufta

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir süredir düşünemiyorum gibi hiçbir soruya cevap bulamıyorum. Boşu boşuna yaşıyorum gibi sanki bitki gibiyim hiçbir şeyden zevk almıyorum. Bir şey okuyorum anlamıyorum insanların söylediklerinden anlamıyorum salaklastim sanki kısaca beynim durmuş gibi ve çözüm bulamıyorum benzer bir durum yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar bir süredir düşünemiyorum gibi hiçbir soruya cevap bulamıyorum. Boşu boşuna yaşıyorum gibi sanki bitki gibiyim hiçbir şeyden zevk almıyorum. Bir şey okuyorum anlamıyorum insanların söylediklerinden anlamıyorum salaklastim sanki kısaca beynim durmuş gibi ve çözüm bulamıyorum benzer bir durum yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

Bende aynı durumdayım bütün haftam aynı şekilde geçiyor dediğin gibi düşünemiyorum kafamın içi bomboş insanların konuştukları saçma geliyor kimseyle konuşamıyorum insanlardan kaçmak zorunda kalıyorum biri bir şey soruyor kısa ve hep aynı cevapları veriyorum. Bu sorunlarıma çözüm olarak psikiyatriste gittim sosyal fobi deyip antidepresan yazdı birkaç aya etki eder dedi psikiyatrist hariç başka bir çözüm yoluda bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı