Düz banka hesabı açtırmak için telefonda uygulaması olması şart mı?

Malta Gang

Centipat
Daha fazla  
Basit düz bir banka hesabı açtırmak istiyorum içine ara sıra para atacağım. Telefonda bankanın uygulaması olması şart mı? Bütün bankalarda o bankanın telefonda uygulaması olması gerekli mi? Hesap açtırabilmek için sadece kimlik ve telefon numarası ile banka hesabı açtıramaz mıyız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonda mobil bankacılık şart değil. T.C. kimlik numarası ve cep telefon numarası gerekiyor. Ek olarak 18 yaşından küçükseniz veliniz gelmek zorunda sizle.
yaş 29 telefon dandik playstore acılmyor uygulama indiremiyorum sadece kimlik ve tel numarası ile ziraat bankasına gitsem açarlarmı işbankasına gittiydim uygulama olmadan acamayız dediler.

İş Bankası neden açmamış acaba. Bundan 10 yıl öncesine kadar bile mobil bankacılık ne kadar yaygındı Türkiye'de?

Uygulama şart değil, hesap kartı denen bir şey var. Telefon uygulaması olmadan açması lazım bankaların.

İş Bankası neden açmamış acaba. Bundan 10 yıl öncesine kadar bile mobil bankacılık ne kadar yaygındı Türkiye'de?

Uygulama şart değil, hesap kartı denen bir şey var. Telefon uygulaması olmadan açması lazım bankaların.
vallahi gittim işbankasına hesap açtırmak istiyorum dedim işçep uygulaması varmı telefonda dedi yoksa açamayız dedi döndüm geldim eve birazdan ziraat bankasına gidicem bakalım ora nedicek.

Geri
Yukarı