Düz saç Rick grimes saçı gibi nasıl yapılır?

umutgrimes

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar saçım bayağı düz, çenemi geçecek kadar uzattım ama hiç böyle bir hal almadı, saçımı bu adam gibi nasıl yapabilirim veya yaptırabilirim? Param var, yapabiliyorlarsa yaptırabilirim ama şu anki saçımla gidip abi bundan yap demeye utanıyorum. Evde kendim yapabilir miyim bilmiyorum size sormak istedim. Yardım edin saçımı şu adam gibi yapıp sonra öleyim.

640ACF9A-953A-4582-8F50-C1A6D8B8A8BC.jpeg

F160297E-B56B-4A4C-A2D8-C4DAAF8ECEFE.jpeg

Dosya Ekleri

• FE0B328A-9A8E-4FBF-BB55-D3486549EB42.jpeg
    FE0B328A-9A8E-4FBF-BB55-D3486549EB42.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 87
  • 1DD422D8-E37B-42AA-A674-8BF9444ECA05.jpeg
    1DD422D8-E37B-42AA-A674-8BF9444ECA05.jpeg
    177,5 KB · Görüntüleme: 112
  • EDA337F7-22B5-441F-B772-CD91B42D0750.jpeg
    EDA337F7-22B5-441F-B772-CD91B42D0750.jpeg
    82,3 KB · Görüntüleme: 62
Saçlarınız düz mü? Eğer hafif dalgalıysa taç takın, 1 hafta da yıkamayın, böyle olur.

Hafif dalgalı bile değil taç taktım normalde de takıyorum zaten hadi diyelim önleri hallettik arkalara çözüm lazım perma işlemi var ama perma direk bonus kafa yapıyor kuaföre falan gitsem böyle yapabilir mi?

Hafif dalgalı bile değil taç taktım normalde de takıyorum zaten hadi diyelim önleri hallettik arkalara çözüm lazım perma işlemi var ama perma direk bonus kafa yapıyor kuaföre falan gitsem böyle yapabilir mi?

Saçlarınız düz mü? Eğer hafif dalgalıysa taç takın, 1 hafta da yıkamayın, böyle olur.

Kuaför yapabiliyorsa yapmakta zorlanmaz ama çünkü saçlarım sert değil yumuşak

Anladım hocam, dediğim gibi biraz dalgalı olması gerekiyordu dediğim yöntem için. İyi, kaliteli kuaföre giderseniz aynısını yapar bu modelin. Zorlanmaz bile. Ama rastgele mahalle berberine giderseniz berbat eder, emin olabilirsiniz.

Anladım hocam, dediğim gibi biraz dalgalı olması gerekiyordu dediğim yöntem için. İyi, kaliteli kuaföre giderseniz aynısını yapar bu modelin. Zorlanmaz bile. Ama rastgele mahalle berberine giderseniz berbat eder, emin olabilirsiniz.
Rahatladım teşekkür ederim. Hangi işlemleri yapacağı hakkında bilgin var mı onu da merak ediyorum eğer yoksa cevap yazmana gerek yok <3

Rahatladım teşekkür ederim. Hangi işlemleri yapacağı hakkında bilgin var mı onu da merak ediyorum eğer yoksa cevap yazmana gerek yok <3

Muhtemelen kıvırcıklaştırma için perma gibi bir yöntem kullanır. Tam olarak ne yapacağını kestiremiyorum ama siz aşağıdaki arkadaş gibi tam kıvırcık olmak istemediğiniz için ne olur ne olmaz ikaz etmenizi öneririm. Saçlardan ufak kırıkları alır, kıvırcıklaştırma için bir yöntem kullanır (çok yüksek ihtimalle perma), bir kaç şekillendirici ürün sürer, ve olur biter. Sizin de bu işlemi yaptıracaksanız kendiniz evde kullanmanız için saç köpüğü almanızı öneririm. Eğer alırsanız aşağıdaki ürün gayet iyi, kendim de kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• 1677592489580.jpeg
    1677592489580.jpeg
    8,6 KB · Görüntüleme: 54

Usta benim saçlar dalgalı bir tık ama benim saç hep sağa doğru yatırdığım için arkaya doğru bir türlü yatıramıyorum ne yapmam lazım taç takınca çok garip duruyor.

Hacı benim saçım dalgalı kıvırcık arası ben saçımı uzatacağım bu model için sacım uzadıktan sonra nasıl yapacağım bu modeli bugün denedim bir sacımı geriye taradım fön çektim olmadı kabardı sadece uçları dalgalı gözüküyor nasıl yapacağım.

Geri
Yukarı