Düz taban nasıl anlaşılır?

Türk_ Özü

Decapat
Daha fazla  
Reisler, fotograflar boyle. Ileride polis olmak istiyorum düz taban miyim degil miyim emin olmak istiyorum. Uzun sureli yuruyebiliyorum rahatça kosmayi seviyorum uzun sekilde de kosabiliyorum. Sizce durum nedir kesin olarak?

Dosya Ekleri

• 20240229_004100.jpg
    20240229_004100.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 62
  • 20240229_004041.jpg
    20240229_004041.jpg
    116,4 KB · Görüntüleme: 49
Düz taban değilsin. Düz tabanı anında eliyorlar ve testten geçerken mutlaka sırf bunu da test ediyorlar.
Düz taban olanın ayağı adı üstünde düz olur.
Ayağın biraz garip ama sende eğim var, düz taban değilsin yani.

Ayağını yere bas dümdüz basıyorsa düz tabansın ama hafif de olsa bi eğrilik varsa tabanda sorun yok.
Egrilik var tesekkurler.

Düz taban değilsin. Düz tabanı anında eliyorlar ve testten geçerken mutlaka sırf bunu da test ediyorlar.
Düz taban olanın ayağı adı üstünde düz olur.
Ayağın biraz garip ama sende eğim var, düz taban değilsin yani.
Cok sagolun bilgi icin basaricaz umarim Allah hepimizin hedeflerini gerceklestirmesinde yardimcisi olsun tekrar sagolun🫡.

Reisler, fotograflar boyle. Ileride polis olmak istiyorum düz taban miyim degil miyim emin olmak istiyorum. Uzun sureli yuruyebiliyorum rahatça kosmayi seviyorum uzun sekilde de kosabiliyorum. Sizce durum nedir kesin olarak?

Kardeşim bu böyle anlaşılmaz yere basmakla falan bunun açısı oluyor. Gidip film çektirmen gerekiyor doktor bakıyor. Polislik için kaç derece en fazla kabul ediliyor buna bak ondan sonra doktordan aldığın sonuca göre hareket edersin. Zamanında subaylık sınavına kendim de hazırlanırken bu sebepten tercih edemedim kazanmıştım bende kaldı ki koşmamda yürümemde düz tabanlık rahatsızlıklarının hiçbirini göstermiyordum yere de bastığımda düz taban gibi durmuyordu ama durum öyle olmuyor. Eğer açısı fazlaysa da en azından erken öğrenmiş olursun. Sağlık testlerinde zaten kontrol edecekler orada öğrenme en azından.

Bir kaç farklı açı daha alabilirmiyiz? maksat iyice analiz yapmak (!)
Emin olabilsek keske .

Kardeşim bu böyle anlaşılmaz yere basmakla falan bunun açısı oluyor. Gidip film çektirmen gerekiyor doktor bakıyor. Polislik için kaç derece en fazla kabul ediliyor buna bak ondan sonra doktordan aldığın sonuca göre hareket edersin. Zamanında subaylık sınavına kendim de hazırlanırken bu sebepten tercih edemedim kazanmıştım bende kaldı ki koşmamda yürümemde düz tabanlık rahatsızlıklarının hiçbirini göstermiyordum yere de bastığımda düz taban gibi durmuyordu ama durum öyle olmuyor. Eğer açısı fazlaysa da en azından erken öğrenmiş olursun. Sağlık testlerinde zaten kontrol edecekler orada öğrenme en azından.
Cok kotu maalesef o kadar kazanip bu sebepten elenmek umarim istediginiz yerlere gelirsiniz. Sorun su ki E Nabiza islenirse duz taban olmass bile duztabanla ilgili saglik durumu saglik mulakatinda sorun olmazmi ?

Emin olabilsek keske.

Cok kotu maalesef o kadar kazanip bu sebepten elenmek umarim istediginiz yerlere gelirsiniz. Sorun su ki E Nabiza islenirse duz taban olmass bile duztabanla ilgili saglik durumu saglik mulakatinda sorun olmaz mı?

Teşekkürler ben şu an farklı bir işteyim memnumum diyebilirim. Öyle bir işlenme olmuyor fakat olsa dahi sorun olmaz ve de zaten tekrar her yerine bakacaklar bir nevi Exper'e sokacaklar. O gün tekrar kontrol olacaksın bir şey değişmiyor. Benim demek istediğim eğer düz tabanlık varsa erken öğren hem boşa heves etmemiş olup hayal kırıklığı yaşamazsın ama tabii umarım yoktur olursa diye diyorum ben.

Teşekkürler ben şu an farklı bir işteyim memnumum diyebilirim. Öyle bir işlenme olmuyor fakat olsa dahi sorun olmaz ve de zaten tekrar her yerine bakacaklar bir nevi Exper'e sokacaklar. O gün tekrar kontrol olacaksın bir şey değişmiyor. Benim demek istediğim eğer düz tabanlık varsa erken öğren hem boşa heves etmemiş olup hayal kırıklığı yaşamazsın ama tabii umarım yoktur olursa diye diyorum ben.
Evet umarim. Size de basarilar diliyorum Allahtan guzel omurlerimiz olsun sagolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı