Düzce'de 5.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Geçmiş olsun.
Can kaybı olmaz umarım.

Hocam az önce açıklandı 22 yaralı 1'i ağır. Ağır yaralı olan binadan atlamış. Hatta 22 yaralı da atlama sonucu olan yaralılar deprem sonucu yıkılma vb kaynaklı bir şeyden yaralı yokmuş Allah'a şükürler olsun.

Kayıp verdikleri depremin şiddeti 9. Üstüne bir de tsunami yaşadılar. Türkiye'de yakın geçmişte 9 büyüklüğünde deprem oldu mu? 6 ve 9 şiddetleri arasında büyük bir fark vardır.

Son düzenleme:
Arkadaşlar gerçekten çok salladı derincedeydim yakınız Düzce'ye bayağı elim ayağım tutuldu.

Bildirim dahi gelmedi

Normalde bende derince de oturuyorum ama Gölcük'te işteydim, babam bu kadar sallamasına rağmen uyanmamış. 99'dan sonra ilk defa bir deprem korkuttu.

Uyku hali ile hissettiğim yatak ileri geri yaptı 5 sn filan sonra uykuya devam.

Ne zaman deprem olsa birileri aşağı atlıyor ve genelde ya ölüyor ya ağır yaralanıyorlar. Bu konuda bilinçlendirme gerek. Atlamak daha beter özellikle yüksek kattaysanız. Yer çekimini hafife almayın.

Sakaryada oturuyorum beşik gibi sallandık bilgisayar başındaydım sandalyeden düştüm tam bir traji komik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…