Düzeltilemeyen kesim hatası nedir ?

Caesar Edit

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Avrasya Üniversitesi Öğrenci
SSD veya HDD modeli
WD GREEN 480 GB
Anakart
Gigabyte B450
Merhaba arkadaşlar az önce CrystalDisk uygulamasından disklerimin sıcaklıklarına bakarken Seagate 1TB model harddiskimde böyle bir uyarı olduğunu gördüm. Bu ne anlama geliyor?

HDD modeline yanlış bilgi yazdım düzeltemedim. SSD değil 1TB'lık HDD sorunlu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_19.png
    Screenshot_19.png
    82,9 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba arkadaşlar az önce CrystalDisk uygulamasından disklerimin sıcaklıklarına bakarken Seagate 1TB model hard diskimde böyle bir uyarı olduğunu gördüm. Bu ne anlama geliyor?

HDD modeline yanlış bilgi yazdım düzeltemedim. SSD değil 1TB'lık HDD sorunlu.

HDD sorunlu demek. Önemli verileriniz varsa yedekleyin sonra erişirken sorun yaşanabilir gittikçe daha kötü olur HDD'nin durumu zaten.

HDD sorunlu demek. Önemli verileriniz varsa yedekleyin sonra erişirken sorun yaşanabilir gittikçe daha kötü olur HDD'nin durumu zaten.
Elimde 2 tane 500GB HDD var onlara baktım onların durumu iyi o zaman çift HDD ye geçeyim en iyisi sorunlu HDD kullanmaktansa.

Kullanmaya devam edin bence. Önemli dosyalarınızı alın veya yedekleyin sonra normal bir şekilde kullanılabilir sorun çıkartmaya başlarsa çıkarırsınız.
Ya şöyle bir durum var bilgisayardaki SSD'lerden bir tanesinde 2 ay önce SSD açılmadı ve tüm verilerim gitti geri alamadım SSD'yi formatladım mecbur şimdi de sürekli algılama problemi yaşıyor bilgisayar 10 dakikada bir SSD'yi algılıyor bu süreçte de bilgisayarda anlık donma oluyor mecbur çıkarttım onu.

Harddiskte de aslında sorun yok gibi ama benzer süreç yaşamamak için değişeceğim.

Geri
Yukarı