Düzenlenmiş GameGaraj Leo 4 APU sistem alınır mı?

bloodwing

Centipat
Daha fazla  
-AMD Ryzen 3 4300GE işlemci.
-BIOSTAR A520mh anakart.
-Curicial 8x1 3200MHz DDR4 RAM.
-Netac N950e Pro 256 GB depoloma.
-GameGaraj leo siyah tempered glass 650W 80+Plus Bronze Mid Tower kasa.

GameGaraj Leo 4 APU sistem ama üstüne biraz daha ekledim. 3,937TL'ye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İsterseniz RAM'leri iki tane yapın, APU sistemlerde en az 16 olsa iyi olur.
Anakartı isterseniz değiştirebilirsiniz, Gigabyte, MSI veya ASUS marka yapabilirsiniz tabii isterseniz. Ben BIOSTAR sevmiyorum, o yüzden ekledim.
Ayrıca depolama birimini değiştirin kesinlikle.
İlk ikisi zorunlu değil ancak sonuncusunu kesinlikle değiştirin derim.

İsterseniz RAM'leri iki tane yapın, APU sistemlerde en az 16 olsa iyi olur.
Anakartı isterseniz değiştirebilirsiniz, Gigabyte, MSI veya ASUS marka yapabilirsiniz tabii isterseniz. Ben BIOSTAR sevmiyorum, o yüzden ekledim.
Ayrıca depolama birimini değiştirin kesinlikle.
İlk ikisi zorunlu değil ancak sonuncusunu kesinlikle değiştirin derim.

RAM'ı şimdilik öyle işlemci hem APU hem de AMD olduğu için zaten RAM performansı coşturuyor ve ben şu RAM'ı almayı dişünüyorum önerir misiniz XPG 16GB(2x8) Spectrix D60 RGB 3600mhz CL18 DDR4 Ram (AX4U36008G18A-DT60) sizce nasıl 3600 MHz ------- CL16 olsa daha iyi olurdu.

RAM'ı şimdilik öyle işlemci hem APU hem de AMD olduğu için zaten RAM performansı coşturuyor ve ben şu RAM'ı almayı dişünüyorum önerir misiniz XPG 16GB(2x8) Spectrix D60 RGB 3600mhz CL18 DDR4 Ram (AX4U36008G18A-DT60) sizce nasıl 3600 MHz ------- CL16 olsa daha iyi olurdu.

Hocam ne yalan söyleyeyim, ben öyle çok parçalardan anlamam. Pek marka da bilmem ancak şunu net söyleyebilirim ve üstüne yemin bile edebilirim:
O depolama birimini farklı bir marka ile değiştirin. Pişman olursunuz.
İsterseniz anakart değiştirebilirsiniz ve 2 tane RAM takabilirsiniz. Onun dışında güzel sistem.

Geri
Yukarı