[Düzenlenmiş] Hafif ve Uyumlu: Windows 11 Entersipe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
1646049945639.png

Windows 11'in LTSC sürümünü sizlerin beğenisine sunuyorum. (Resmi ISO değildir.)

• Test için kullanılan sistem: VMware 16, 2 işlemcili i3-9100F, 3 GB RAM

• Kapatılan hizmetler ya da devre dışı bırakılan özellikler Windows 10 Entersipe LTSC sürümüne nazaran birkaç bileşen daha çıkarılmış olabilir.

• (Posta ve Takvim uygulamaları, konum hizmeti devre dışı bırakıldığı için bu sürümde çalışmayabilir.)

Ürün dili İngilizce'dir fakat ayarlardan Türkçe dil paketi yükleyerek Türkçe kullanabilirsiniz.

• Link: Windows 11 Entersipe FOP

• Ekran Resimleri:

SON.png

LTSC.png

LTSC2.png

Son düzenleme:
Kaldırılan Bileşenler:

1. Uzak Masaüstü
2. Alarmlar
3.Cortana
4. Filmler ve TV
5. Geri Bildirim Merkezi
6. Grove Music
7. Haritalar
8. Hava Durumu
VirüsTotal Sonuçları: VirusTotal

Bu LTSC değil, modifiye edilmiş sistem. Başlık insanları yanıltıyor, LTSC ismini kullanamazsınız, düzeltmeniz gerekiyor. Report ettim.

Bu LTSC değil, modifiye edilmiş sistem. Başlık insanları yanıltıyor, LTSC ismini kullanamazsınız, düzeltmeniz gerekiyor. Report ettim.

Evet modifiye bir işletim sistemi. Hem Demo sürüm hem de az uygulama olduğundan LTSC sürümü ismini vermeyi düşündüm.

Evet modifiye bir işletim sistemi. Hem Demo sürüm hem de az uygulama olduğundan LTSC sürümü ismini vermeyi düşündüm.
LTSC isminin lisansı Microsoft'a ait. Bir LTSC sürümü ancak Microsoft düzenleyebilir, o sebeple ismi değiştirin, sonuçta Google'da dijital ayak izi bırakıyorsunuz, başınızı ağrıtabilirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı