[Düzenlenmiş] Windows 10 Pro x64 21H2 Performance Edition

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@OgnitorenKs Hocam kurulum bittiğinde chrome winrar netframework 2-3-4 ve visual runtime 2005 2021 direcx paketleri yüklü şekilde kurulmuşş olsa tadından yenmez.
Chrome, Winrar kullanıcı terchine kalmış. Toolbox içinde sundum tek tıkla indirebilirsiniz. Ayrıca çoklu indirme seçeneği de ekledim. Ancak Directx, C++2005-19, Java gibi yazılımlar kurulu olarak gelecek. Sistem açıldıktan sonra bir komut penceresi açılacak son ayarlamaları yapıp. Saydığım gerekli yazılımları kurduktan sonra kapanıp kurulum dosyalarını silecek.
Chrome ve winrar'ın yüklü gelmesi saçma. Alternatiflerini seçenler var. Ayrıca istekler bitmez ve sadece süreyi uzatır.
İstekler bitmez dediğiniz gibi. Bundan dolayı sistemi oldukça esnek tutmaya çalışıyorum. Herkese hitap etmesi için.

Hocam düşük performanslı sistemlerdeki FPS testleri var mı? Yüklersem boşuna yüklemek istemiyorum. Zaten M.2 SSD olduğundan bilgisayar çok hızlı. Ama FPS aşırı sorun.

Hocam düşük performanslı sistemlerdeki FPS testleri var mı? Yüklersem boşuna yüklemek istemiyorum. Zaten M.2 SSD olduğundan bilgisayar çok hızlı. Ama FPS aşırı sorun.
Performans artışı garantili diyebilirim.

Sistemi yoran hizmetler çıkarılmıştır. Performansa etkisi benim yaptığım testler ve aldığım geri bildirimler ile %3 - %8 diyebilirim. Sistem akıcı bir Windows deneyimi sunmaktadır. Grafik kartınız oyunlar için yeterli gelmiyorsa hangi sistemi kurarsanız kurun sonuç alamazsınız.

Hocam kaç gibi yüklenmiş olur?
Hocam son sürümü düzenliyorum. Yarım saat içinde onunda işi bitmiş olur. Sonra yüklemeye geçeceğim. Tahmini 1 gibi yüklenir.
EDİT: Şunu fark ettim. NTLite toplama hızı çok düşmüş. Kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum. Premium servislerin satılması için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı