[Düzenlenmiş] Windows 10 Pro x64 21H2 Performance Edition

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@OgnitorenKs

Hocam artık ben konuya yardımcı olamayacağım çünkü Windows 11'e geçtim.

Bu arada Windows 11 Windows 10'dan daha stabil.

Ama hatalar var 2-3 aya geçilecebilecek bir işletim sistemi.

İnternetle alakalı bir şey olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir geri bildirim ilk defa alıyorum. Tüm gerekli yazılımları otomatik kuruyor, sorunsuz kullanıyor olmanız lazım.

NVIDIA paneliyle ilgili sorun olmadığını sistemi kullanan arkadaş belirtmişti. WinRAR'ın kurulumunu engelleyecek bir ayar veya program yüklü değil içinde. Aksine yüklenmesi için gerekli tüm yazılımlar(C++2005-19, desktop runtime...) Kurulu.

Sorunun driver kaynaklı olabileceğini düşünüyorum.

Hocam eve geçince gerekli SS'leri atacağım.

@OgnitorenKs

Hocam artık ben konuya yardımcı olamayacağım çünkü Windows 11'e geçtim.

Bu arada Windows 11 Windows 10'dan daha stabil.

Ama hatalar var 2-3 aya geçilecebilecek bir işletim sistemi.
Hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Windows 11 iyi güzel ama explorer bölümünde bazı sorunlar var. 21H2 sürümünden sonra bende Windows 11'e geçeceğim.

İnternetle alakalı bir şey olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir geri bildirim ilk defa alıyorum. Tüm gerekli yazılımları otomatik kuruyor, sorunsuz kullanıyor olmanız lazım.

Nvdia paneliyle ilgili sorun olmadığını sistemi kullanan arkadaş belirtmişti. Winrar'ın kurulumunu engelleyecek bir ayar veya program yüklü değil içinde. Aksine yüklenmesi için gerekli tüm yazılımlar(C++2005-19, Desktop Runtime...) kurulu.

Sorunun driver kaynaklı olabileceğini düşünüyorum.
Chrome yüklüyeceğim hem toolboxdan olmuyor hem manuel kurmada olmuyor.

+ Olarak sadece 2008'e kadar yükleme var diğer hiçbir şey yok elle yükleyim diyorum yüklemiyor her şey de hata alıyorum bir yeri düzeltiyorum diğer yer patlıyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    13,8 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:

+ Olarak sadece 2008'e kadar yükleme var diğer hiçbir şey yok elle yükleyim diyorum yüklemiyor her şey de hata alıyorum bir yeri düzeltiyorum diğer yer patlıyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Hocam sistem dosyalarında arıza oluşmuş. Mümkünse kurulum diskini başka bir bilgisayardan hazırlayın. Sistem kapalıyken flashı takın, PC çalıştırın ve format atın. Disk temizleme ekranında önemli verileriniz yok ise tüm diskleri silin. Büyük ihtimal virüs bulaşmış. Bu şekilde kurulum sağlarsanız sorun yaşamazsınız. Kurulumdan sonra mutlaka Bitdefender Total Security 6 aylık ücretsiz lisanlı sürümü kurun. Driver yükleme programlarını kullanmayın. Windows eksik driverları update ile yüklüyor. Ekran kartı ve chipset sürücülerini sitelerinden indirerek güncelleyebilirsiniz.

Hocam sistem dosyalarında arıza oluşmuş. Mümkünse kurulum diskini başka bir bilgisayardan hazırlayın. Sistem kapalıyken flashı takın, PC çalıştırın ve format atın. Disk temizleme ekranında önemli verileriniz yok ise tüm diskleri silin. Büyük ihtimal virüs bulaşmış. Bu şekilde kurulum sağlarsanız sorun yaşamazsınız. Kurulumdan sonra mutlaka Bitdefender Total Security 6 aylık ücretsiz lisanlı sürümü kurun. Driver yükleme programlarını kullanmayın. Windows eksik driverları Update ile yüklüyor. Ekran kartı ve chipset sürücülerini sitelerinden indirerek güncelleyebilirsiniz.

Sağolun hocam msdn kurdum direkt tüm driverleri elle kuruyorum zaten örnek amaçlıydı o

Son düzenleme:
Hocam bu gün SSD aldım. Fakat kuruluduktan sonra disk birleştirme işlemi yapıyor Windows ama bu SSD için zararlı iptal etmenin bir yolu var mı?

Hocam bu gün SSD aldım. Fakat kuruluduktan sonra disk birleştirme işlemi yapıyor Windows ama bu SSD için zararlı iptal etmenin bir yolu var mı?
Toolbox üzerinden SSD fresh indirin. Mail ile abone olun üst menüden 2.bölüme gelip oto iyileştirme yapın. SSD için en iyi ayarları yapılandırır.

@OgnitorenKs ISO'yu sanal makinede deneyimledim gerçekten çok güzel, kendi bilgisayarıma kurmayı düşünüyorum müsait bir vakitte. Bilgisayarımda Home OEM key var kurabilmem için ne yapmam lazım?

@OgnitorenKs ISO'yu sanal makinede deneyimledim gerçekten çok güzel, kendi bilgisayarıma kurmayı düşünüyorum müsait bir vakitte. Bilgisayarımda Home OEM key var kurabilmem için ne yapmam lazım?
Home hazır sistem sunmadım maalesef. 21H2 nihai sürüm çıktıktan sonra yeniden düzenleyip yayınlayacaktım ancak Microsoft hala yayınlamadı. Link güncellediğimde Home sistemi de ISO'ya dahil ederim. Konuyu takip ederseniz haberdar olabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı