[Düzenlenmiş] Windows 10 Pro x64 21H2 Performance Edition

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam parolamı silmek istedim fakat Oturum Açma Seçenekleri kısmına bastığımda ayarlar donuyor. SSD ile temiz kurulum yaptım diskte sorun yok 16.Sistemi Onar'ı da denedim olmadı.

Hocam parolamı silmek istedim fakat Oturum Açma Seçenekleri kısmına bastığımda ayarlar donuyor. SSD ile temiz kurulum yaptım diskte sorun yok 16.Sistemi Onar'ı da denedim olmadı.
Toolbox içinde hesap yönetimi var hocam oradan halledin. Sistem onar, sfc /scannow ve dism repair seçeneklerini çalıştırır. Çok etkili bir yöntem değildir ama ufak sorunları hallettiği oluyor.

Toolbox içinde hesap yönetimi var hocam oradan halledin. Sistem onar, sfc /scannow ve dism repair seçeneklerini çalıştırır. Çok etkili bir yöntem değildir ama ufak sorunları hallettiği oluyor.
5-6 Dakika bekledim düzeldi hocam. Sonra ise Update kağalı olduğu halde güncelleme yaparak Drive'ı yükledi. Sonra sorunum çözüldü teşekkürler.

Sorduğunuz soru gayet normal, gülecek bir şey yok. Kafanıza takılan herhangi bir noktayı sorabilirsiniz.
Windows 7 için hazırladığım bir güncel ISO kalıbı yok. Windows 8.1 için güncel ISO kalıpları var. Onu da NTLite ile nasıl düzenleneceğini makale hazırlayarak anlatacağım. Win8.1 2023 yılına kadar güncelleme alacak, sorun yaşamıyorsanız ve PC özellikleri çok düşükse Win8.1 kullanın son yaptığım düzenlemelerde 500 MB RAM kullanımı gösteriyordu.

Windows 8.1 de sizin yaptıgınız düzenlenmiş ISO'su var mı?

Vallahi konuyu yeni gördüm ve bütün yorumları okudum, en kısa zamanda geçeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı