[Düzenlenmiş] Windows 10 (x64) 21H2 (Pro / Home / Home Single Language) performans sürümü v2

Hızlı başlatmayı nasıl aktifleştirebilirim?
Hocam güncel toolbox yazılımını konu sonundaki linkten indiriniz. 54 - Kapatılan hizmetler bölümünden açabilirsiniz.
Hocam detaylı geri bildirim için çok teşekkür ederim. Konuyla ilgili araştırma yapacağım.

Oyunlarda kapanma durumu mu var?

Şu ana kadar @ZerTV hocam dışında bu sorunu yaşayan olmadı. Sistem ile ilgili hatalar genellikle tespitlerime göre Pentium ve Core Duo 2 işlemciler de yaşanıyor.

Hocam ben en iyisi sistemı çöpe atayım dıyeceğim ama fiyatlar...

Vallah hocam ne yapacağımı bilmiyorum. Windows 10'na bilerek geçtim cunku Windows 8.1 de After Effects ve Photoshop bulamadım.

Neden böyle bir sorun var hiç bilmiyorum. Osuda 500 MB yerken birden 4 GB olup osu kapanıyor aynı şekilde csgodada.

Sanırım benım PC Windows 10'nu desteklemıyor.
Bir delilik yaptım Windows 11 kurmaya calıstım olmadı gidip hocamın ISO dosyasını tekrar indirip kuracağım.

Fiyatlar el-cep yakıyor. Adobe yazılımları maalesef eski sürüm desteği yok. Ancak hocam Win8.1 ve Win 10'u dual boot yaparak kullanabilirsiniz. VHD disk oluşturarak sorunsuz bir kurulum sağlarsınız. Oyunlarınızı Win8.1'de oynarsınız.
VHD disk yöntemiyle nasıl dual boot sistem oluşturulu rehberime bakabilirsiniz.

Vallah hocam hiç kurmadıgım için gram bir fikrim yok.

Sizin ISO dosyanızı indirdim şimdi format atıp yapacağım.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…