[Düzenlenmiş] Windows 10 (x64) 21H2 (Pro / Home / Home Single Language) performans sürümü v2

Anakartımda OEM key gömülü orijinal Windows sürümünü kuruyor yine de değil mi? Toolboxu güncellemekten kastınız nedir hocam.
Evet hocam lisansınızı aktif eder. Konu içinde paylaştığım. Toolbox hazırladığim sistemlere eklediğim yardımcı uygulamadır. V1 içindeki sürüm baya eski bir sürüm yenisini indirmek isterseniz

Hocam yine ben dünden belli Windows cok yavaş acılıyor çok yavaş kapanıyor bunun sorunu HDD'den mi? Formattan sonra hızlı açılırken şimdi 10 dk vs de acılıyor.

Hocam yine ben dünden belli Windows cok yavaş acılıyor çok yavaş kapanıyor bunun sorunu HDD'den mi? Formattan sonra hızlı açılırken şimdi 10 dk vs de acılıyor.
Hocam toolbox üzerinde Kapatılan servisleri yönet > hızlı başlangıç bölümü açın. Ayrıca aşağıdaki komutu çalıştırın.
[CODE title="CMD yönetici olarak çalıştırın"]
reg add "HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer" /v "ClearRecentDocsOnExit" /t REG_DWORD /d 0 /f
[/CODE]
Hızlı başlatı neden kaldırıyorsunuz?
Bazı PC'lerde kapanmama soruna neden oluyor. Yeniden açılabilir. Toolboxdan Kapatılan servisleri yönet bölümünden.

Sağ olun hocam.

Hocam ben yüklücektim ISO'yu 2 kere indirdim sonra USB diskten başlattım Windows logosu saniyelik geldi gitti sonra simsiyah ekran geldi USB'yi çıkardığımdada turuncu bir ekran gliyor

Umarım virüs vs yoktur içinde zamanında çok başımız yandı bu tarz editlenmiş sistemler yüzünden. Pek sıcak bakmıyorum artık hele ki şu toolbox olayın görünce aman aman kalsın.

Umarım virüs vs yoktur içinde zamanında çok başımız yandı bu tarz editlenmiş sistemler yüzünden. Pek sıcak bakmıyorum artık hele ki şu toolbox olayın görünce aman aman kalsın.
Hazırladığım sistemi kullanmak zorunda değilsiniz. Herkes bu tarz sistemler hazırlayabilsin diye nasıl yapıldığını anlatan birçok rehberim var. Toolbox'ın bütün kaynak kodları açıktır. Sistem üzerinde yaptığım tüm değişiklikleri de şeffaf bir şekilde paylaşıyorum. Yaptığım çalışmaların bana bir getirisi yok, hoşuma gittiği için yapıyorum. Toolbox içinde illegal bir yazılım veya eklenti yok. Programlar resmi sitesinden indirilip kuruluyor.

Ben sistemi daha kaç kişinin indirdiğini bilmiyorum.
Hocam ben yüklücektim ISO'yu 2 kere indirdim sonra USB diskten başlattım Windows logosu saniyelik geldi gitti sonra simsiyah ekran geldi USB'yi çıkardığımdada turuncu bir ekran gliyor
Hocam Bios ayarlarından kaynaklı olabilir. Kurulum sorunsuz gerçekleşiyor.

Dostum bende sistem editliyorum DISM++ ve NTLite ile orada sorun yok ama birçok editlenmiş sistem de virüs, keylogger ne ararsan dolduruyor adamlar. Bir önceki konuda da yazdım çevremde ki arkadaşlarım editlenmiş sistemler yüzünden çok sıkıntı çekti. Birinin hesabında ki parayı kullandılar diğerinin Steam hesabını çaldılar için de 3.000₺'lik oyun vardı. Bende artık kendim editlemediğim ve çok çok güvenmediğim kişilerin editlediği ISO'lar hariç kullanmıyorum. En son kullandığım editlenmiş sistem de ise adamın beni izlediğini fark ettim ve doğruladım o günden bu yana benden uzak olsun

En doğrusunu yapıyorsunuz hocam. Olması gereken bu aslında. Rehberleri hazırlarken ana amaç insanlara hazır sistemler kullanmanın dezavantajlarını anlatıp editleme işlemini kendileri yapması için işlemleri sırasıyla anlatmaktı. Editleme işiyle uğraşmak istemeyenler için bu konuyla beraber 3 sistem hazırladım. Bu sistemlerde kullanıcıların geri bildirimlerini de göz önünde bulundurarak genel kullanım için en iyi ayarı belirledim.

Sizi izlediğini söylediğiniz hazır sistemin sunulduğu siteyi paylaşabilir misiniz?

Arkadaşlarınızın yaşadığı durum üzücü. İnternet ortamında bu tarz keyloger atıp insanları sömürme işini meslek edinmiş bir kesim var. Bunu yalnızca sistemler içinde yapmıyorlar. Programların içine de gömüyorlar. Bu tarz insanlar hep olacak. Kullanıcının bu konuda bilinçlenmesi gerekiyor. Her şeyi sisteme yüklememek lazım, her şeye tıklamamak gerekiyor. Sistemde daima kaliteli bir antivirüs bulundurmak gerekiyor. Hazırladığım sistemlerde antivirüs programını kullanıcı hemen kursun diye iki adet kaliteli antivirüs programının linklerinin kısayolu masaüstünde hazır bulunuyor. Görsellerde görmüşsünüzdür.

Toolbox içindeki çalışmalarımın tamamı 7000 satır komuttan oluşuyor. Bir satırını gizlemeyi geçin karmaşık noktalara yorumlar bırakarak anlaşılır olması için uğraşıyorum.​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…