[Düzenlenmiş] Windows 10 (x64) 21H2 (Pro / Home / Home Single Language) performans sürümü v2

Gözlemleyin hocam. Umarım sorununuz çözülür. Bu tarz droplar ve FPS düşüşlerine genelde Xbox servisi neden oluyor.

CS:GO'da FPS değişikliği sonuç olmadı.

Acaba neden anı FPS düşüsü yaşıyorum sıcaklık değerli sabit 60* ve 60* derece.

Darboğaz olmuyor.

CS:GO'da FPS değişikliği sonuç olmadı.

Acaba neden anı FPS düşüsü yaşıyorum sıcaklık değerli sabit 60* ve 60* derece.

Darboğaz olmuyor.
Hocam ekran kartı driverınızı kaldırın. Yüklerken uyumluluk seçeneklerinden Windows 7 işaretleyip yönetici olarak yeniden yükleyin.

Hocam ekran kartı driverınızı kaldırın. Yüklerken uyumluluk seçeneklerinden Windows 7 işaretleyip yönetici olarak yeniden yükleyin.

Hocam Windows 8 olarak yüklemiştim Windows 7 yapsam FPS iyice düşmez mi?

Hocam Windows 8 olarak yüklemiştim Windows 7 yapsam FPS iyice düşmez mi?
İndirdiğiniz driver hangi sistemi destekliyorsa onu seçin hocam. Win8 destekliyorsa Win8 seçin.
@ZerTV
EDİT: Ekran kartı modelini yazar mısınız?

Hocam Win8 kendisi zaten saçma bir sürümdü. Onun yerine Windows 7'ye ait driver dosyasını indirip kurmayın deneyin.

Tamam hocam denerim 1-2 saate. FPS düşmesi inş geçer.

Driver tarihi çok eski hocam. Uyumluluk sorunu var. Elimizden geleni yapacağız. Umarım sorun çözülür.
Eki Görüntüle 1272964

Umarım hocam ben şidmi DDU ile ekran kartı drvileri sileceğim.
Driver tarihi çok eski hocam. Uyumluluk sorunu var. Elimizden geleni yapacağız. Umarım sorun çözülür.
Eki Görüntüle 1272964

Hocam DDU sitesine girdiğimde indirmeye tıklıyorum ama ınmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…