[Düzenlenmiş] Windows 10 (x64) 21H2 (Pro / Home / Home Single Language) performans sürümü v2

Hocam Windows 11 için yaptığınız bir düzenleme var mıydı? Var ise konu linki alabilir miyim, ek olarak atarsanız eğer o konuda ki ISO'yu indirip kuralım mı yeni ISO'yumu bekleyelim.

Hocam Windows 11 için yaptığınız bir düzenleme var mıydı? Var ise konu linki alabilir miyim, ek olarak atarsanız eğer o konuda ki ISO'yu indirip kuralım mı yeni ISO'yumu bekleyelim.
Vardı hocam sildım. Artık sistemleri direkt hazır haliyle paylaşmayacağım. Yeni yayınlayacağım sistemleri kullanıcı indirip kendisi hazırlayacak. Karmaşık bölümleri katılımsızlaştırdım. Bugün videosunu hazırladım. Son bir kaç test yapıp. 10 ve 11 için sistem hazırlayacıları sunacağım. Video 4 dakikalık bugün yüklerim. Nasıl olduğu hakkında fikir sahibi olursunuz.
@Ozan Mehmet Haliç
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam ellerinize saglik harika olmus gozukuyor bize bir is kalmamis.. sizin toolbox zaten harikaydi.. bu yeni win builder isi cok kolaylastirmis olacak.. denemek icin sabirsizlaniyorum dogrusu.. simdiden cok tesekkurler

Haberler ve hava durumu kısmını aktifleştirmek için neyi açmamız gerekiyor NTLite üzerinde? Her Explorer yeniden başlattığımda gazete simgesi olarak kalıyor ve elle tekrar tıklamam gerekiyor, otomatik güncellemiyor.

Selamlar sisteminizi çok beğendim ama RAM kullanımını biraz daha azaltmak için neler yapabiliriz acaba çünkü internette sizin sisteminiz gibi olan sistemler 2 GB RAM'lı sistemlerde 700 600 MB harcıyor.

Market uygulamalarının arka planda çalışmasını engellediğim için her girişte veya hava durumuna bakmak istediğiniz de manuel güncellemeniz gerekmektedir. Bu bölümü hariç tutacak çözüm arıyorum. Şu an bulduğum bir çözüm yok.
Market uygulamalarını arka planda çalışma izni verirsek belki çalışabilir. Deneme yapıp çalışması için komutu birazdan atarım.

Hocam bir şey soracağım sistem boşta 1.5-2 arası RAM kullanıyor (2 olduğu 1 kez rastladım) bir sıkınt olur mu oyunlar için. Bir de Windows'la alakalı bütün uygulamaları kaldırmak istiyorum bu nasıl olur?

Selamlar sisteminizi çok beğendim ama RAM kullanımını biraz daha azaltmak için neler yapabiliriz acaba çünkü internette sizin sisteminiz gibi olan sistemler 2 GB RAM'lı sistemlerde 700 600 MB harcıyor.
Toolbox üzerinden kapatılan servisler bölümüne bakın hocam. Kullanmadığınız veya benim için gereksiz dediğiniz servisleri kapatın. İnternetteki diğer sistemlerde SS alınmadan önce sistemde Mem Reduct yazılımı kullanıyor. Doğal olmayan bir görüntü oluşturuluyor. Testleri bende 2GB Ram'e sahip laptopta yapıyorum. Başlangıç 900MB ile başlıyor. 700 MB gördüğüm senaryolarda oldu ancak onlarda çok fazla şey kapatmak gerekiyor.

Aynen hocam mesela tnctrdeki testlerin çoğunda Mem Reduct açıkken yapılıyor yükleyince 2 katı RAM harcaması çıkabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…