[Düzenlenmiş] Windows 10 (x64) 21H2 (Pro / Home / Home Single Language) performans sürümü v2

Windows 11'i kurarken bypass edecek demek hocam siz bu işi yapıyorsunuz. Cidden soruyorum Microsoft'a başvurmayı denediniz mi?
Yok hocam başvuru yapmadım. Ben öğrendiklerimi ve yaptığım şeyleri paylaşmayı seviyorum. Yaptığım şeyler çok uçuk kaçık şeyler değil. Normal bir kullanıcın bulaşmak istemeyeceği alanları katılımsızlaştırıyorum. Microsoft benim gibi düzenleyecileri sevmez

Hocam, sizin verdiginiz ayarlara ek bazi seyleri daha cikardim ve sade bir sekilde bir windows10 hazirlamaya calisiyorum ama bir sorum daha var ntlite ile reg dosyasi kismina siz bir reg dosyasi ekliyor musunuz? (acilis-kapanis hizlandirma, servisleri kapatma gibi)

Hocam dual boost yaptim ama windoes 10 nu sectigimde mavi erken verip pc yi ueniden baslatmam lazim ve windows 8.1 re girebiliyorum.

Eklediğim reg kayıtlarını CMD komutları üzerinden ekliyorum. Toolbox Windows düzenleme bölümünde. Wın10 hazır regedit ayarları ile ekleyebilirsiniz. Öncelikle menu sonunda mount yol tanımla diyerek Ntlite'ın sistemi çıkardığı klasörün yolunu verin. Sonra Ntlite kapatın Win10 hazır regedit kayıtları işlemini çalıştırın. İşlem bitince Ntlite'ı yeniden açın.
Hocam dual boost yaptim ama windoes 10 nu sectigimde mavi erken verip pc yi ueniden baslatmam lazim ve windows 8.1 re girebiliyorum.
VHD ile mi yaptınız?

Yok hocam. ISO dosyasını ındırıp format atacağım hocam. Bununu bir çözümünü bulamadım.

Simge hatasını düzelt diyerek çözülüyordu bu, şimdi sonuç alamıyorum sebebi ne olabilir ekran hidpi Modunda'da değil halbuki.

Dil değiştirince düzeldi, böyle gözükmesi gerekiyordu bir önceki fotoğrafta çok daha küçük ve kalitesizdi ikonlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…