[Düzenlenmiş] Windows 10 (x64) 21H2 (Pro / Home / Home Single Language) performans sürümü v2

Hocam o kasma sorunu GPU driverı yüklü olmadığı için olur. Sistemde kurulu olmayan driverları yükleyecek şekilde ayarlama yaptığım için Windows eksik bulduğu driverları indirir ve yükler. Bu yükleme esnasında ekranda titreme, siyah ekran, mouse ve klavyeyi kullanamama gibi durumlar olur ancak bunlar hemen geçer. Tavsiyem GPU üretici sayfasından en güncel driverı indirip kurmanız.

Sistemi beğenmenize sevindim hocam. Teşekkür ederim.

Bitirdim hocam. Geriye paylaşmak kaldı. Açıkçası biraz konuyu hazırlamaya üşendim. Ayrıca hazırladığım sistemde herhangi bir hata var mı diye test etmek istedim.

Hocam beklemedeyiz o halde umarım Windows 11 de Valorant da bir sıkıntı çekmem FPS düşmesi yiyordum Windows 11 de Windows 10 da bir sıkıntı yoktu düzenlemeler vs sayesinde bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum, deneyip göreceğiz bakalım sayenizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…