[Düzenlenmiş] Windows 10 (x64) 21H2 (Pro / Home / Home Single Language) performans sürümü v2

Linke gidiyor da indirmeye tıklayınca hatayı veriyor.
Performans Edition v1'indirebiliyorum.
https://drive.google.com/file/d/1s2Ja87tqMrqrQ-h_YjzjjndjkA7g_Q9Z/view?usp=sharing
Hocam bunu kullanın linkte bir problem oluşmuş.
EDİT: Aynı sorun devam ediyor. İlgileniyorum hocam.

Oldu cok sağ olun. Ama V1 indi sizce onu mu kurayım yoksa bunu mu kurayım.
V1'de çok fazla bileşen çıkardım. Sistem stabil ancak Windows + W tuşu çalışmaz. En büyük eksiği o. Sizin için çok önemliyse V2 kurun yoksa V1'de kurabilirsiniz.

V1'de çok fazla bileşen çıkardım. Sistem stabil ancak Windows + W tuşu çalışmaz. En büyük eksiği o. Sizin için çok önemliyse V2 kurun yoksa v1'de kurabilirsiniz.

O zaman V1 bir tık daha performanslı teşekkürler.
Hocam V1 kurdum çok teşekkürler böyle bir ISO paylaştığınız için.
@OgnitorenKs mikrofon çalışmıyor ne bilgisayarın kendi mikrofonu ne kulaklığın mikrofonu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleme:
Driverları sorunsuz yüklediğinizden emin misiniz?
@BerealTy hocam yazdığım çözümleri sırasıyla deneyin.
Çözüm 1;
Başlat menüsüne sağ tıklayın > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Sorun Gider > Ek sorun gidericiler > Ses Kaydetme > Sorun Gidericiyi çalıştır'a basın.
Çözüm 2;
Denetin Masası > Donanım ve Ses > Ses > Kayıt bölümünden mikrofonunuza sağ tıklayın > Varsayılan iletişim aygıtı olarak ayarlayın seçin.
Çözüm 3;
Yüklü Driver'ı silin. Ses driver'ını yeniden indirin. İndirdiğiniz ses driver kurulum dosyası üzerine sağ tıklayın > Özellikler > Uyumluluk > Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu: kutucuğunu seçili yapıp Windows 7 veya Windows 8 seçin > Tamam tıklayın ve sonra yükleyin.
EDİT:
Çözüm 4;
Başlat menüsüne sağ tıklayın > Ayarlar > Gizlilik > Mikrofon > Uygulamaların mikrofonunuza erişmesine izin verin > Kapalı ise açık yapın > Alt bölümde uygulamalar ve izin durumları olur kapalı olan durumlarda sizi engelleyen bir durum olup olmadığını kontrol edin. Var ise açık duruma getirin. Yine alt bölümden devam edin > Masaüstü uygulamalarının mikrofonunuza erişmesine izin verin > kapalı ise açık yapın.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…