Düzensiz video atılan bir YouTube kanalına içerik üretmek mantıklı mı?

EMOyt

Decapat
Selam hocalarım, günaydın. Yakında YouTube üzerinden içerik üretmeye başlayacağım fakat yeni bir kanal mı açsam yoksa bu kanal üzerinden devam mı etsem bilemiyorum. Şu anda bu kanaldan devam etmeyi düşünüyorum ama kanala düzensiz video attığım için YouTube kanalı önermez ve videolar izlenmez diye düşünmüyor değilim. Sizce ne yapmalıyım? Video aralıkları aşağıdaki gibi.

resim_2022-08-17_070135775.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam git yeni kanal aç atacağın videolara uygun tarzdaki videolara yorumlarda reklam yap. İnanılmaz bir hit yakalarsın. Aynısını birkaç yıl önce Brawl Stars oynarken yapmıştım. Sanırım 1.5 haftada falan 150 abone 200-300 izlenme 20-30 like alıyordum. Bayağı iyi bir rakamdı bana göre.

Bence bu kanaldan devam etmelisin. Attığın videoların tarzı kanalı etkiler.
Mesela benim kanalım 3 ay video atmamama rağmen mr incredible meme i atınca patlamıştı. Eğer izlenen videolar atıyorsan bu kanalda kalman daha iyi.

Bence bu kanaldan devam etmelisin. Attığın videoların tarzı kanalı etkiler.
Mesela benim kanalım 3 ay video atmamama rağmen mr incredible meme i atınca patlamıştı. Eğer izlenen videolar atıyorsan bu kanalda kalman daha iyi.
Hocam çekeceğim içerikler Hugola ve Tolunay Ören gibi olacak. Teşekkür ederim fikrin için.

Hocam git yeni kanal aç atacağın videolara uygun tarzdaki videolara yorumlarda reklam yap. İnanılmaz bir hit yakalarsın. Aynısını birkaç yıl önce Brawl Stars oynarken yapmıştım. Sanırım 1.5 haftada falan 150 abone 200-300 izlenme 20-30 like alıyordum. Bayağı iyi bir rakamdı bana göre.
Hocam bitane kanal vardı YouTube'da her yorumda görüyordum ama sonradan kanalı falan sattı kaybolup gitti. İnanılmaz tepki çekmişti o kanal herkes sövüyordu o yüzden yorumlarda reklam yapmak istemiyorum.

Hocam çekeceğim içerikler Hugola ve Tolunay Ören gibi olacak. Teşekkür ederim fikrin için.

Hocam bir tane kanal vardı YouTube'da her yorumda görüyordum ama sonradan kanalı falan sattı kaybolup gitti. İnanılmaz tepki çekmişti o kanal herkes sövüyordu o yüzden yorumlarda reklam yapmak istemiyorum.

Dediğiniz kişiyi sanırım ben de tanıyorum. O biraz abartıydı. :)

Geri
Yukarı