Dungeon Rampage'ye ne oldu?

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Yıllar öncesinde Facebook da oynadığım bir oyundu, sonra kapandı falan onu biliyorum, ama birçok flash oyunu alıp tekrar çalıştırıyorlar. Bu oyun içinde var mı öyle bir şey ya?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada tekrar oyunu açıyor bir ekip Discord sunucularına girip oynayabiliyorsun

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
burada tekrar oyunu açıyor bir ekip Discord sunucularına girip oynayabiliyorsun.

Sağ olasın reisim, güzelde yapmışlar 60 FPS falan.

burada tekrar oyunu açıyor bir ekip Discord sunucularına girip oynayabiliyorsun
Şuan açılmıyor, Dc sunucusu paylaşabilir misiniz?

Hocam derin bir araştırma yaptım demoyu kapatmışlar sanırım çok yavaş ilerliyormuş yapımı 2024'te görürüz anca o da kesin değil ben 10 yaşımda oynuyordum şu an 22 yaşındayım hala daha bekliyoruz hevesim hala var yapımcılar biraz tembel ama hiç yoktan iyidir. @Zireael47

Hocam derin bir araştırma yaptım demoyu kapatmışlar sanırım çok yavaş ilerliyormuş yapımı 2024'te görürüz anca o da kesin değil ben 10 yaşımda oynuyordum şu an 22 yaşındayım hala daha bekliyoruz hevesim hala var yapımcılar biraz tembel ama hiç yoktan iyidir. @Zireael47

Beta için para istiyorlar ya, demo galiba arkadaş linki attığında denemiştim girmemişti, neyse eskiler eskiden güzeldi aga aklımızda çok iyi bir oyun olarak kalsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı