Dungeon'a girip dövüşmeli sandık açıp tuzaktan kaçmalı oyun tavsiyesi

lkaganl

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Şu ara, 'Dark and Darker' adlı oyuna aşırı yükseldim. 35 dolar, biraz pahalı, Steam'e tekrar gelme olasılığı var ama onu beklemeden önce solo, offline bir şekilde bu tarza benzer oyun arıyorum. Bir classımız olacak, class olmasına da gerek yok. dungeon'a gireceğiz eşya toplayacağız canavar döveceğiz, tuzaktan kaçıp sonra çıkıp bu eşyaları satıp eşyaları değiştirip pat tekrar Dungeon'a gireceğiz. tekrar dövüşüp sandık açıp tuzaktan kaçıp tekrar aynı şekilde oyun oynayacağız. 'stoneshard' adlı oyunu biliyorum, denedim ama sevemedim. Dediğime biraz benzer bir oyun ama hem gerçek zamanlı değil hem de açık dünyası var tam dungeon değil. Böyle bir oyun biliyorsanız ve yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler, iyi günler.

Son düzenleme:
Herkese merhaba,
Şu ara, 'Dark and darker' adlı oyuna aşırı yükseldim. 35 dolar, biraz pahalı, Steam'e tekrar gelme olasılığı var ama onu beklemeden önce solo, offline bir şekilde bu tarza benzer oyun arıyorum. Bir classımız olacak, class olmasına da gerek yok. dungeon'a gireceğiz eşya toplayacağız canavar döveceğiz, tuzaktan kaçıp sonra çıkıp bu eşyaları satıp eşyaları değiştirip pat tekrar Dungeon'a gireceğiz. tekrar dövüşüp sandık açıp tuzaktan kaçıp tekrar aynı şekilde oyun oynayacağız. 'stoneshard' adlı oyunu biliyorum, denedim ama sevemedim. Dediğime biraz benzer bir oyun ama hem gerçek zamanlı değil hem de açık dünyası var tam dungeon değil. Böyle bir oyun biliyorsanız ve yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler, iyi günler.

Minecraft Hypixel skyblock isteginle tam uyuyor.

Torchlight 1-2-3
Grim Dawn - Titan Quest
Legend of Grimrock 1 & 2.
Torchlight hariç diğerlerini denedim. Biraz daha mekaniği farklı. Grim Dawnda aynı şekilde görev var, hikaye var daha çok diablo ve path of exile serisine benziyor. Grim Dawn'ı bir 8 saat oynadım. Ama demek istediğim türü anlatamadım sanırım. Yine de teşekkür ederim. Grimrocku biliyorum oynamadım ancak anlattığım şeye en çok benzeyen senin söylediğin, ancak yürüme mekaniği bana uygun değil gibi geldi. Çok teşekkür ederim.
Minecraft Hypixel skyblock isteginle tam uyuyor.
Ne demek istediğini anlayamadım. Skyblock sunucusu nasıl bu tür oyunlara tam uyuyor çözemedim ama teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı