Duolingo ile Almanca öğrenilir mi?

LutfıPolat

Hectopat
Yer
Kocaeli/İstanbul
Zoom üzerinden haftanın 2 günü Almanca kursu alıyorum. Aynı zamanda Duolingo üzerinden de çalışıyorum. Artikel ezberi ve akkusativ konusunda takılıyorum. Kısaca sorum şu: Duolingo'nun ne kadar faydası olur? Daha önce Duolingo ile dil seviyesini bir yere getirebilen var mı?

Zoom üzerinden haftanın 2 günü Almanca kursu alıyorum. Aynı zamanda Duolingo üzerinden de çalışıyorum. Artikel ezberi ve akkusativ konusunda takılıyorum. Kısaca sorum şu: Duolingo'nun ne kadar faydası olur? Daha önce Duolingo ile dil seviyesini bir yere getirebilen var mı?

Pekiştirmek için gayet kullanışlı bir uygulama öneririm.

Almanya'ya ilk geldigimde hafif ffaydasini gordum. Kullanilabilir ama cok ileri goturmez.

Pekiştirmek için gayet kullanışlı bir uygulama öneririm.

Sadece pekiştirmek için mi? Seviye olarak bir artı sağlamaz mı? Hem kendileri hem de bazı sitelerde okuduğum kadarıyla a1'den B2 seviyesine kadar getirebiliyor.

Almanya'ya ilk geldigimde hafif ffaydasini gordum. Kullanilabilir ama cok ileri goturmez.

Şu an Almanya'da çalışıyor musun yoksa okuyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı