Duracell 10050 mAh powerbank Getir'de 199,00 TL

Hala konuyu saptırıyorsunuz. Kimseye sert çıkmadım çıkmam da. Algı yapmayın.
Başta haksızsınız sonradan kıvırmaya çalışıyorsunuz iki saattir. Kimse 60TL az para demedi ya da kimse Anker en iyi marka demedi. Tamamen sizin hayali Technopat'ınızda dönen muhabbet o.

Tartışmayı bitirmeye çalışıyorum hâlâ algı falan diyorsunuz. Konuyu sapma yoluna götüren sizsiniz. Ne ürünmüş yahu banane. İyi günler size. İndirim konusunu da kilitleme yoluna götürmeyelim isterseniz.

Dedikleriniz bile çelişiyor. Sert çıktınız diyerek suçlayıp sonra ben cevap yazınca konuyu saptırdığımı söylüyorsunuz. Oyunculuğunuzu tiyatro da sergileyin. Size de iyi günler.
Başta haksızsınız sonradan kıvırmaya çalışıyorsunuz iki saattir. Kimse 60TL az para demedi ya da kimse Anker en iyi marka demedi. Tamamen sizin hayali Technopat'ınızda dönen muhabbet o.

Hakaret ederek haklı olduğunuzu sanmayın.

Dedikleriniz bile çelişiyor. Sert çıktınız diyerek suçlayıp sonra ben cevap yazınca konuyu saptırdığımı söylüyorsunuz. Oyunculuğunuzu tiyatro da sergileyin. Size de iyi günler.

Hakaret ederek haklı olduğunuzu sanmayın.
Hakaret nerede etmişim?

Bakın konuyu kapatmaya çalışıyorum hâlâ diyorsunuz ki tiyatro falan. İyi günler dedik, konuyu kapattık sanıyordum?
Hakaret nerede etmişim?
Böyle diyerek kendini haklı çıkarmaya çalışacak arkadaş, boş verin.

@ambushermayki Dostum arkadaş 60 TL verip daha iyi bir ürün alınabilir demiş, sen gelip konuyu araba muhabbetine çekiyorsun.

Konuyla alakasız olan mesajlar yazmayın lütfen. Herkesin görüşüne saygı göstermeyi öğrenmelisiniz.

Tamam hocam ben daha fazla konuşmuyorum. Rahatsızlık verdiğim arkadaşlardan da özür dilerim. Herkese iyi sosyaller.

Kıvırtdığımı söylüyorsunuz. Ve kendi hayalimde konuşuyormuşum. Yeterli mi?
Bu kadar eminseniz hakaret ettiğime raporlayın. Ettiysem moderatör abilerim gerekeni yapar cezamı verir bana.

Oyunculuğunuzu tiyatro da sergileyin.
Bu arada sizde burada hakaret etmişsiniz kendi dediğinize göre. Başkasının dediklerine yalan demişsiniz, böyle bir hakaret asla edemezsiniz kimseye.

Yeni konular

Geri
Yukarı