Duracell powerbank alınır mı?

Doğukan Eren

Hectopat
Tasarımı çok hoşuma gitti sizce özellikleri iyi mi pili tam doluyken ne kadar götürür?
Yoksa bunu mu tercih etmeliyim?
Başka öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Powerbank 3 Pro'yu kendim kullanıyorum fazlasıyla memnunum. Cihazınız nedir? Ona göre ne kadar götürebileceğini söyleyebiliriz.

Duracell kibar ve taşınabilirliği yüksek. Ben 1 yıldır kullanıyorum. 5000 mh telefonumu 1 kere tam olarak bir de %70 dolduruyor. Yani ne kadar götüreceği nerde kullanacağınızla ilgili. Zayıf yönleri hızlı şarj özelliği yok. Hem kendi dolarken hem doldururken 2.1 A çıkışı var. Xiaomi daha teknolojik, kendi dolarken ve bir ürün şarj ederken diğerinden iki kat hızlı olacaktır. Bunun da taşınabilirliği zayıf. Karar sizin. İkisi de üzmez.

Powerbank 3 Pro'yu kendim kullanıyorum fazlasıyla memnunum. Cihazınız nedir? Ona göre ne kadar götürebileceğini söyleyebiliriz.

MacBook ve 12 Pro Max kullanacağım.

Duracell kibar ve taşınabilirliği yüksek. Ben 1 yıldır kullanıyorum. 5000 mh telefonumu 1 kere tam olarak bir de %70 dolduruyor. Yani ne kadar götüreceği nerede kullanacağınızla ilgili. Zayıf yönleri hızlı şarj özelliği yok. Hem kendi dolarken hem doldururken 2.1'a çıkışı var. Xiaomi daha teknolojik, kendi dolarken ve bir ürün şarj ederken diğerinden iki kat hızlı olacaktır. Bunun da taşınabilirliği zayıf. Karar sizin. İkisi de üzmez.

Taşıma konusunda sıkıntım yok genelde çantada taşıyacağım.

Başka öneriniz var mı powerbank olarak?

Anker PowerCore Select 20000 mAh tam bir fiyat performans ürünüdür. Her ikisinden de daha memnun kalırsınız. Hepsiburada da anker ürünlerinde özel indirim var. Diğer modellerine de bakabilirsiniz. Şu ana kadar beni üzen ürünü çıkmadı.

MacBook ve 12 Pro Max kullanacağım.

Taşıma konusunda sıkıntım yok genelde çantada taşıyacağım.

Başka öneriniz var mı powerbank olarak?
MacBook için yüksek W çıkış veren cihazlardan almanızı tavsiye ederim ki Powerbank Pro 3 iş görür. Bendeki 13 İnç MacBook Pro'yu 1 defa tam şarj ediyor. 12 Pro Max'i de 6 defa şarj eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı