Durduk yere altyapı hızı değişti

akdgn98

Zeptopat
Daha fazla  
Yine normal bir günde altyapı internetimi aratayım derken VDSL 71 MB dairemde gözüküyor. Ve apartmandaki internet kutusuna veya 158 metre ötedeki santralde bir değişiklik yok. Peki bu nasıl oluyor durduk yerde daireme nasıl hiçbir şey değişmeden hız yükseliyor?

Dosya Ekleri

• 1716818054986.png
    1716818054986.png
    26 KB · Görüntüleme: 40
Zamanını hatırlamıyorum ama bundan 2 3 ay önce tekrar böyle gözükmüştü. Sonra tekrar 16 ya düşmüştü. Şimdi ben 71 MB varken internetimi değişsem ama sonradan yine 16 ya düşme gibi bir şey olabilir mi?

Siz 71'e geçtikten sonra gerisi önemli değil sen geçtikten sonra düşerse önemi yok. son bir kaç port kaldıysa düşebilir siz geçecekseniz hızlı olun bence

Siz 71'e geçtikten sonra gerisi önemli değil sen geçtikten sonra düşerse önemi yok. Düşer mi düşer belki son port kalmıştır ona da siz geçiceksinizdir

He anladım yani şu an 1 kişilik port da olabilir daha fazla da port olabilir ama ben internetimi değiştikten sonra bir sıkıntı olmaz diyosunuz. Ve bunun yanında bir şey daha aklıma takıldı. Şu an Vodafone kullanıyorum internet olarak. Altyapı varken hangi markaya geçmemi tavsiye edersiniz.

He anladım yani şu an 1 kişilik port da olabilir daha fazla da port olabilir ama ben internetimi değiştikten sonra bir sıkıntı olmaz diyosunuz. Ve bunun yanında bir şey daha aklıma takıldı. Şu an Vodafone kullanıyorum internet olarak. Altyapı varken hangi markaya geçmemi tavsiye edersiniz.
vodafone memnunsanız devam edin çünkü vodafone kullanıcılarına uygun fiyat sunuyor yoksa türknet netspeed türk telekom bakabilirsiniz

Geri
Yukarı