Durduk yere el titremesi

Çok seri sinirleniyorsanız, hiçbir şey yokken durduk yere sinirleniyorsanız veya aşırı heyecandan dolayı sinirleniyorsanız stresten dolayı en başta yer alır. Bende de biraz var. Türkiye şartlarında olabilecek şeyler geçmiş olsun.

Çok seri sinirleniyorsanız, hiçbir şey yokken durduk yere sinirleniyorsanız veya aşırı heyecandan dolayı sinirleniyorsanız stresten dolayı en başta yer alır. Bende de biraz var. Türkiye şartlarında olabilecek şeyler geçmiş olsun.
Hayır sinirlenmiyorum ama oldukça mutsuz hissediyorum kendimi sanki zevk hormonumu benden almışlar da öyle yaşamaya devam ediyormuş gibi hissediyorum.

Kaslarını gevşetmelisin.
Bunun belirli yöntemleri var mastürbasyon yapmak.
magnezyum içeren ürünler kullanabilirsin.
Sıcak su ile kaslarını gevşetebilirsin.
Papatya çayı kaslarına iyi gelir.
Boyun ağrın varsa kediotu ile azaltabilirsin.

Kaslarını gevşetmelisin.
Bunun belirli yöntemleri var mastürbasyon yapmak.
magnezyum içeren ürünler kullanabilirsin.
Sıcak su ile kaslarını gevşetebilirsin.
Papatya çayı kaslarına iyi gelir.
Boyun ağrın varsa kediotu ile azaltabilirsin.
Sadece sağ elim titriyor.

Bütün hastalıklar bağırsaktan geçer beslenmeni düzelt derim.
Zaten bağırsakla ilgili bir problem yaşadıktan sonra ben bu hale geldim hocam.
@cyber09
Merhabalar. Ben 26 Aralık pazar günü kendimi çok kötü hissetim. Bunun bağırsak sağlığım ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Yaklaşık 1 aydır ishal olduğumu gördüm. Her neyse o an içime kötü bir korku geldi. Sanki hayatımın sonuna gelmişim gibi. Tansiyonum bir anda düştü ve kendimi çok kötü hissettim. Acaba bunun ishal yüzünden vücudumun tuz ve su kaybı yüzünden olabilitesi nedir ve şimdi ne yapmam gerek? Şimdiden çok teşekkürler yazıcaklarınız için.
Bunun öncesinde çok yulaf tüketiyordum o da benim metabolizmamı bozdu sanırım çok işlenmiş bir yiyecek olduğu için.

Geri
Yukarı