Durduk yere Epic Games'den "iki aşamalı oturum açma seçenekleri değiştirildi" maili

Crazy_Erturk

Hectopat
Sabah uyandığımda Epic Games'den gelen bir mail olduğunu gördüm ve mailin içeriğinde “epic Games hesabınla ilişkili iki aşamalı oturum açma seçeneklerini başarıyla değiştirdin” yazıyordu. Sabah saat 04.50'de geldi. Hesaba giriş yaptığımda her şey duruyordu, şifre aynı hiçbir şey değiştirilmemişti. Anlayamadım, çalma desem çalma değil. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
@Recep Baltaş

Dosya Ekleri

• IMG_0136.jpeg
    IMG_0136.jpeg
    50,9 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah uyandığımda Epic Games'den gelen bir mail olduğunu gördüm ve mailin içeriğinde “epic Games hesabınla ilişkili iki aşamalı oturum açma seçeneklerini başarıyla değiştirdin” yazıyordu. Sabah saat 04.50'de geldi. Hesaba giriş yaptığımda her şey duruyordu, şifre aynı hiçbir şey değiştirilmemişti. Anlayamadım, çalma desem çalma değil. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
@Recep Baltaş

Modemini sıfırla bütün şifrelerini değiştir.

Aynısı bana da geldi dostum Epic Games'de bir hata oldu galiba ilk önce bende tedirgin oldum fake mail mi diye orijinaline bakıp gerçek olduğundan emin olduğum bir Epic maili ile karşılaştırdım tamamen gerçek bir domainden gönderilen yanlış bir e-posta. Endişelenmene gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı