Yalnızlıktan olabilir ya da duygusal olarak dolmuş olabilirsiniz eğer öyleyse içinizdekilere herhangi bir kağıda dökebilirsiniz veya birini anlatmayı deneyebilirsiniz kendinizi çoğu şeyde disipline etmeye çalışın deprasyon ya da psikolojik bir belirti de olabilir.

Bu sorun fizyolojik olamayacağına göre psikolojik. Muhtemelen geçmiş yaşantılar vs seans yapmadan seni tanımadan kimse bilemez. O yüzden psikolojik destek almalısın. O rehberlik hocan yardım etse zaten buraya bu konuyu açmazdın. Üstüne düşeni yapmayıp kolaya kaçmış normalde senin durumu takip etmek zorunda mevzuata göre.
Gelecek hafta dediklerimi yapmaya çalış ve yeniden gel dedi. Ama ben o an her şeyi tam anlatmadım. Bu yüzden buraya konu açtım.

Yalnızlıktan olabilir ya da duygusal olarak dolmuş olabilirsiniz eğer öyleyse içinizdekilere herhangi bir kağıda dökebilirsiniz veya birini anlatmayı deneyebilirsiniz kendinizi çoğu şeyde disipline etmeye çalışın deprasyon ya da psikolojik bir belirti de olabilir.
Blog açmayı düşünüyordum zaten. Tam aradığım fırsat 😏

gelişme: ağlama durumu daha fazla basmaya başladı.

Bende seninle aynı olayı yaşıyorum kavgada veya birinle ders konusunda bile tartışırken bir ağlama geliyor çok ciddi gülmek istemediğim yerlerde gülesim geliyor gelişme olursa veya hastalıkmı ne budur bulabilirsen yazar mısın?

Bende seninle aynı olayı yaşıyorum kavgada veya birinle ders konusunda bile tartışırken bir ağlama geliyor çok ciddi gülmek istemediğim yerlerde gülesim geliyor gelişme olursa veya hastalıkmı ne budur bulabilirsen yazar mısın?
Sonunda tamamen benim gibi birisi!
Günlük yazmak geçici bir çözüm. Bunu keşfettim.
Bunun dışında okul psikolojik danışmanıyla görüştüm. İçini dökmediğinden dolayı dedi. Günlük vs. zayıfladı diyince geçici bir çözüm dedi. Rehberlik Araştırma Merkezi'ne yönlendirme yaptı ama haber yok daha. Bu yüzden psikolojik danışmanlık hizmeti almalısın bence benim gibi.
Bunun dışında günlük uzun süredir yazmıyorum. Fakat geçti gibi. Ama gülme durumu biraz da olsa devam ediyor. Ağlama durumu da nadir. Şu anlık bir şey yok ama her an ağlama durumunu yaşayabilirim.

Geri
Yukarı