Durduk yere hattımda TL gidiyor

Senatör Lamer

Hectopat
Telefonum galaxy mini . Şimdi 3 TL'ye facebook paketi yaptım fakat girmiyorum. Yani internetimi açmadım. Ayarlarda paket veri kullanımı diye bir şey var, onu açınca girebiliyorum. Fakat onu açtım diyelim ya, direk durduk yere paramı yiyor. Ne google'a giriyorum ne de facebook'a. Durduk yere yiyor. Android'i ilk defa kullandığımdan acemiyim. Yardım ederseniz çok süper olur.

Facebook peketi her ay kendisini yeniler. Yani istersen bir ömür boyu kullanma her ay paranı alır senden.

Ancak facebook aboneliğini sonlandırmak istediğini bildirirsen paralarının gitmesini engellersin. Türkcell'i arayarak kapattırabilirsin ya da bir kısa mesaj ile de halledilebiliyor. Ancak aklımda değil :D

Veri Paketini Kapat. Bende Galaxy Mini S kullanıyorum. Aynı sorun bendede vardı ; Menü ayarlar kablosuz ve ağlar mobil ağlar ''Veri Dolaşımı'' onay tikini kaldır.

BilgisayarKurdu, o kadarını bilmesek abone olmayız heralde. Sorun Erhan arkadaşın dediği gibi bir sorun. Deneyeceğim ayrıca sağol :)

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca yok erkancığım, dediğin gibi şeyden deyil. O değdin şeyi aylar öncesinden beri kapalı. Ya allah belasını versin akıllı telefonların. 10 TL'mi yediler.

Ben akıl sır erdiremiyorum. Şimdi sen telefonun veri dolaşımını açacaksın, ve telefon sadece facebook'a girince bedava olacak :) Ahahhaa. Ne komik. Bunan inanmak bile bana komik geliyor. Sen veri dolaşımını açınca o telefon Google sunucusundan tut da reklam sunucularına kadar tonla servise bağlanacak. Turkcell madem bu paketi satıyor, paketin nasıl devreye sokulacağını ve sizden nasıl başka TL gitmemesini de açıklaması gerekiyor.

Yaptığınız en büyük hata zaten Turkcell kullanmak...

Türk insanı der ki: Pahalı iyidir!

Bu teoriyi abartıyla çürüten tek firma. Turkcell. Para yükleme. Mesaj yok. Para yükle. Artık vergidir, kullanım ücretidir vs. vs. hattında para kalmasın. Olacak şey değil!

Türk insanı der ki: Pahalı iyidir!

Bu teoriyi abartıyla çürüten tek firma. Turkcell. Para yükleme. Mesaj yok. Para yükle. Artık vergidir, kullanım ücretidir vs. vs. hattında para kalmasın. Olacak şey değil!

Buna örnek olarak Avea'nın 19 TL'ye yıkılan paketi var, Turkcell buna benzer bir paketi 59 TL 'ye sattığı için Avea'yı mahkemeye verip o paketi ortadan kaldırttı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı