Durmaplay güvenilir mi?

Kharon

Kilopat
Battlefield 5 almayı düşünüyorum. Origin biraz pahalı haliyle. DurmaPlay ise 140₺ gibi bir fiyata satıyor acaba DurmaPlay üzerinden alışveriş yapan var mı? Güvenilir midir? Veya Origin'de Black Friday gibi indirimler beklenmeli midir BF5 indirime girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
11.11 ve bir sonra ki indirim tarihini bekle derim. Bir ihtimal indirim yapılırsa kaçırmamış olursun. Site bildiğim kadarıyla güvenilir. Eskiden yurt dışı sitelerden key satın alıyordum ancak dövizde ki artış yüzünden o iş de bitti.

Ben de Battlefield V almayı düşünüyorum ama oyuncu sayısında düşüş var mıdır?

Bu biraz şans, oyuncuların oyuna karşı vereceği tepkiye göre değişiyor. Bazen bir oyun tutuluyor, insanlar yenisi çıksa dahi geçmiyor. Örneğin CIV5 kullanıcısı ile CIV6 kullanıcı sayısı neredeyse kafa kafaya. Bir dönem COD4 MW çok tutuldu, insanlar yenisine geçmedi.

BF5 bende yok. BF1 oynuyordum bir dönem. Hem Türkçe, hem de güzel yani.. Bilgisayara format attım geçen haftalarda, BF1 indirmeyi düşünüyordum ama Destiny 2 indirince vazgeçtim. Bir de bu aralar Origin Access Basic sürümü bir ay bedava verilecek muhabbeti var. Eğer ücretsiz dağıtım olursa BF5'i indirip bakacağım durumuna.

Kardeşim durmaplay flan bilmem ben ama sen origin indirimlerini takip et. Yaklaşık 10 gün önce originden standart edition aldım. 19.99 euro Türk lirası ile 127 tl gibi bir rakama geldi. Battlefield 1 idi yine originden almıştım zamanında 4.99 euroya.
Ben de Battlefield V almayı düşünüyorum ama oyuncu sayısında düşüş var mıdır?
AL kardeşim serverlar ana baba günü. Ben de bf1 de var orda belli başlı serverlar dolu gerisi boş herkes bf5 e gecti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı