Durmaplay Kullanılmış Kod Gönderimi

Klenaerjx

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Bu site aracılığıyla bugün 16:42'de almış olduğum Battlefield 1 Revolution kodum kullanılmış çıktı. Sitenin canlı yardımı ile iletişime geçip yardım istedim. Durumu anlattığımda bana Origin'in canlı yardımına bağlanmamı ve onlardan kodun kullanılmış olduğu tarihi öğrenmem gerektiğini, ancak bu şekilde bana yardımcı olabileceklerini söylediler. Ben de Origin ile görüşmeye başladım. 2 farklı canlı yardım operatörüyle görüştüm. Her ikisi de bana defalarca 'Yetkili olmayan' 3. bir firma/kişiden kodu aldığım için kodun kullanım tarihini kesinlikle veremeyeceğini net bir dille belirttiler 1.5 saate yakın bir süre hem Durmaplay hem de Origin canlı yardımına olanları açıkladım. Yardımcı olamayız dediler. Şimdi ise bunun olamayacağını söyledim. Canlı destek konuşmayı kapattı ve daha bağlanamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa sizden duydum böyle bir olayı. Eğer gerçekten yardım etmezlerse dahada kullanmam Durmaplay'i. Benim 4-5 alışverişim oldu hiç bir sorun yaşamamıştım. Demek ki bir sorun olsa yardımcı olmayacaklar. Olayın son durumunu, sorununuzun çözülüp çözülmediğini güncel olarak paylaşırsanız çok sevinirim.

DH'de dendi zaten bu. Bir şey alacakken araştırınız. Bunu size öğretecek değiliz.
Önceden alışverişlerim olmuştu ve hiçbir sorun yaşamadım. Yorumlarda da sorun çıkanlar 5 dakikada düzelttiler yazmışlar. Böyle olacağını bilsem alır mıydım bende.
Şikayet edebileceğim herhangi bir kurum var mıdır?

Önceden alışverişlerim olmuştu ve hiçbir sorun yaşamadım. Yorumlarda da sorun çıkanlar 5 dakikada düzelttiler yazmışlar. Böyle olacağını bilsem alır mıydım bende.
O yorumları yazanların onların olmadıklarını nereden biliyorsun ?

Her şeye inanmayın özellikle gördüklerinize... Neyse öğrenmiş oldun paranı kurtarmak için ne yapabileceğiz onu düşünelim. Kullanılmış anahtar satmaktan dolayı hakkını araman gerekli. Başvurubileceğin bir yer varsa başvurunu kısa süre içinde yap.

Bu tür sebeplerden dolayı güvenmiyorum bu siteye. Hakkımı koruyan bir şey yok sonuçta bu sistemde. Basar engeli geçerler, bu kadar basit. Burada OEM kod arayanlara da bu yüzden N11’i öneriyorum bu site yerine. En azından bir sorun çıkarsa ücret karşıya geçmeden iade ediliyor. Tabi oyun konusunda alternatif az. Doğrudan ana dağıtıcılara bağımlıyız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı