Durum bildirir raporu ile devamsızlık ne kadardır?

samet4747

Hectopat
Merhaba, müdürüm durum bildirir raporu ile devamsızlığımın 60 güne çıkabileceğini söyledi ve gittim aldım. Ancak şimdi de 60 gün devamsızlık hakkım var mı diye sorunca bakacağız dedi. Bilgisi olan var mı? Bu rapor ile kesin devamsızlığımı uzatabilir miyim?

Merhaba, müdürüm durum bildirir raporu ile devamsızlığımın 60 güne çıkabileceğini söyledi ve gittim aldım. Ancak şimdi de 60 gün devamsızlık hakkım var mı diye sorunca bakacağız dedi. Bilgisi olan var mı? Bu rapor ile kesin devamsızlığımı uzatabilir miyim?
Kanka verdiğin rapor kabul oldu mu bu sene aynı raporu ben de verdim ama bana kesin bir devamsızlık hakkı sayısı söyleyemedi müdür yardımcısı çok tedirginim şimdi senenin sonunda bi anda sınıfta kalma gibi bi durum yaşanabilir mi diye

Kanka verdiğin rapor kabul oldu mu bu sene aynı raporu ben de verdim ama bana kesin bir devamsızlık hakkı sayısı söyleyemedi müdür yardımcısı çok tedirginim şimdi senenin sonunda bir anda sınıfta kalma gibi bir durum yaşanabilir mi diye

Evet kanka kabul oldu. Okula geleyim diye öyle demiş. 11. Sınıfta tereddütle kullandım, 12'de ise güle oynaya kullandım. Şu an mezunum, bana güvenebilirsiniz yani. 2 defa kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı