Durup dururken engelleyen eski sevgili

Konuştuğu kişinin olup olmaması önemli değil, artık sizi istemediği açık şekilde ortada ve ilişki olaylarında stalklamadır şudur budur bu tarz gönderme yapan birisinden açıkçası hayır geleceğini sanmam. Yol yakınken bu ilişkiyi bırakmanız doğru olacaktır.

Konuştuğu kişinin olup olmaması önemli değil, artık sizi istemediği açık şekilde ortada ve ilişki olaylarında stalklamadır şudur budur bu tarz gönderme yapan birisinden açıkçası hayır geleceğini sanmam. Yol yakınken bu ilişkiyi bırakmanız doğru olacaktır.
Engellediği için istemiyor şeklinde yorumlayalım ama buna rağmen neden her gün beni stalklayıp gönderme yapmaya devam ediyor aylardır? Ve yaptığı göndermeler de laf sokma tarzı değil özlem tarzı göndermeler. Buradaki çelişkiyi anlamlandırmaya çalışıyorum sadece.

Son düzenleme:
Engellediği için istemiyor şeklinde yorumlayalım ama buna rağmen neden her gün beni stalklayıp gönderme yapmaya devam ediyor aylardır? Ve yaptığı göndermeler de laf sokma tarzı değil özlem tarzı göndermeler. Buradaki çelişkiyi anlamlandırmaya çalışıyorum sadece.
Aynı durumu yaşıyorum kız olan benim size nasıl özelden mesaj atacağımı bulamadım.

Burada mesajlaşma özelliği yok eğer Discord kullanıyorsan omerb. Hesabına mesaj atabilirsin istersen.

Discord kullanmıyorum.
Son durum ne oldu merak ettim. Benim 2 yıllık ilişkim bitti kavgalarda kızgınlıkla onu sevmediğimi beğenmediğimi söylemiştim kavgalarmız da arttı 4 ay önce ayrıldı peşinden koştum ama beni artık istemediğini söyledi her yerden engelledi başta Spotify'da atarlı göndermeler falan yapıyordu geçen hafta bana eskiden de gönderme yaptığı 2 yıllık listesine ayrılık şarkıları ekledi sonra listeyi sildi ben de geçen gün fakeden şehir dışına gideceğim gitmeden görüşelim dedim cevap vermedi. Sanırım onu sevmediğimi 3 ay sonra aklıma geldiğini düşünüyor. Ona gitmeden uzun bir mesajla içimi dökmek istiyorum çünkü her gün ağlıyorum.

Discord kullanmıyorum.
Son durum ne oldu merak ettim. Benim 2 yıllık ilişkim bitti kavgalarda kızgınlıkla onu sevmediğimi beğenmediğimi söylemiştim kavgalarmız da arttı 4 ay önce ayrıldı peşinden koştum ama beni artık istemediğini söyledi her yerden engelledi başta Spotify'da atarlı göndermeler falan yapıyordu geçen hafta bana eskiden de gönderme yaptığı 2 yıllık listesine ayrılık şarkıları ekledi sonra listeyi sildi ben de geçen gün fakeden şehir dışına gideceğim gitmeden görüşelim dedim cevap vermedi. Sanırım onu sevmediğimi 3 ay sonra aklıma geldiğini düşünüyor. Ona gitmeden uzun bir mesajla içimi dökmek istiyorum çünkü her gün ağlıyorum.
Geçenlerde tek açık sosyal medya hesabım olan Twitter hesabımı ilk defa gizliye aldım geceleyin ve sabahında yakın arkadaşlarımı takipçilerinden çıkardı. 2 gün önce de kendisiyle yolda karşılaştık beni görünce panikledi hemen karşıya geçti akşamında gönderme amaçlı şarkılar eklediği playlistine Hep sana çıkıyor bu yollar diye şarkı ekledi sonra kaldırdı ben de mesaj attım ancak mesaj tek tik. Ben de artık ne yapacağımı bilemiyorum. Sadece Whatsapp’ta engelledi ancak ben suratıma kapı kapanınca pencereden girmek istemiyorum. Sadece bekliyorum bir karşılık vermiyorum. Nereye kadar böyle gidecekse artık. Çok özlüyorum ama yapacak bir şey yok. Ne istediğini ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum. Bundan 2 ay önce durmadan Spotify’da slayt gösterimi yapar gibi profil fotoğrafı değiştirip şarkılar ekledi özlem içerikli ve ben hiç karşılık vermedim 1 ay boyunca. Neye kızgın bilmiyorum geçmişte yaptığım hatalar var bunlar için benden özür mü bekliyor bilemiyorum.

Son düzenleme:
Geçenlerde tek açık sosyal medya hesabım olan Twitter hesabımı ilk defa gizliye aldım geceleyin ve sabahında yakın arkadaşlarımı takipçilerinden çıkardı. 2 gün önce de kendisiyle yolda karşılaştık beni görünce panikledi hemen karşıya geçti akşamında gönderme amaçlı şarkılar eklediği playlistine hep sana çıkıyor bu yollar diye şarkı ekledi sonra kaldırdı ben de mesaj attım ancak mesaj tek tik. Ben de artık ne yapacağımı bilemiyorum. Sadece WhatsApp'ta engelledi ancak ben suratıma kapı kapanınca pencereden girmek istemiyorum. Sadece bekliyorum bir karşılık vermiyorum. Nereye kadar böyle gidecekse artık. Çok özlüyorum ama yapacak bir şey yok.

Ayrılma nedeniniz de önemli. Engeli açmayı bir adım olarak görüyor olabilir eğer Instagram SMS falan açıksa oradan yazabilirsin, engellemek isteyen her yerden engellerdi. Beni de sadece Instagram'dan engelleyip wp açık bırakmıştı sanırım görmemek için yaptı ben sürekli yazınca engellemek zorundayım dedi. Bana 2 3 kere göndermeli liste yapıp sildi Twitter'da anon gizli hesabını buldum arkadaşlarıyla unutamamakla ilgili şeyler konuşuyor ben hiç adım atmadım karşılık vermedim 2 hafta önce göndermeleri de sildi. Geçen fake açıp tek cümleyle buluşalım yazdım cevap vermedi engellemedi de amacını anlamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı