Eski Sevgili Nasıl Unutulur?

Makaleler
4
Merhaba dostlar, uzun süre sonra yeniden üzücü konu ile karşınızdayım. Konu basit, eski sevgilime duyduğum özlem vasıtasıyla onunla olan çok büyük anılarımın olduğu yere gidip saatlerce ağlıyorum. Onu çok özlüyorum yani ve çok derin acı çekiyorum sandığınız gibi değil saçlarımı dökecek türden bir acı. Nasıl acımı dindirebilirim yardım eder misiniz bana?

Seni başka dünyalara alıp götürecek kitaplar okuyabilirsin, film,dizi,anime izleyebilirsin ya da oyunlar oynayabilirsin. (Temaları aşk, ayrılık, sevgi olmamasına dikkat et) Herhangi bir spor dalıyla uğraşabilirsin. Arkadaşlarınla ya da ailenle bol bol vakit geçirebilirsin. Ama her ne olursa olsun iş senin kendi zihninde bitiyor. En büyük ilaç zaman.

Merhaba dostlar, uzun süre sonra yeniden üzücü konu ile karşınızdayım. Konu basit, eski sevgilime duyduğum özlem vasıtasıyla onunla olan çok büyük anılarımın olduğu yere gidip saatlerce ağlıyorum. Onu çok özlüyorum yani ve çok derin acı çekiyorum sandığınız gibi değil saçlarımı dökecek türden bir acı. Nasıl acımı dindirebilirim yardım eder misiniz bana?
Cevap basit. Meşgul ol. Bir şeyler ile meşgul ol. Hatta o kadar çok meşgul ol ki. Hatırlamaya fırsatın olmasın.

Unutulmaz, sadece kafanı meşgul edecek bir şey yapmalısın.
O yoğunlukla aklına bile gelmez yani.

Pek fazla aşk deneyimim olmadı fakat hayattan öğrendiğim kadarıyla şunu diyebilirim ki, unutmamak seni daha güçlendirir.

Aynı durum bendede vardı. Saç dökülmesi, hüzün, moral bozukluğu... Bunların geçmesinin yoluda zamandı benim için. Kısacası zamanla unutursun tabi aklının bir köşesinde kalır.

Bana spor bu konuda çok destek olmuştu sana da tavsiye ederim.

Geri
Yukarı