Durup dururken iPhone'a borçlandım

Blexl

Yoctopat
Daha fazla  
Ben bir uygulamadan satın alım yaptım ve sanırım 21.99 TL borclandım borclandığım için ne kartı kullanabiliyorum ne uygulama indirebiliyorum. iPhone kartı silin yeni ödeme yöntemi ekleyin diyor ama benim kartta 1 tane aboneliğim var. O da iCloud ben alanım olmadığı için 200GB almıstım onda düşürürsem veya iptal edersem yedeklediğim bütün fotoğraflar silinecek mi ICloud'da? Veya yeni bir kart ekleme şansım var mı? Yardım edin ne olursunuz ya.

Ben bir uygulamadan satın alım yaptım ve sanırım 21.99 TL borclandım borclandığım için ne kartı kullanabiliyorum ne uygulama indirebiliyorum. iPhone kartı silin yeni ödeme yöntemi ekleyin diyor ama benim kartta 1 tane aboneliğim var. O da iCloud ben alanım olmadığı için 200GB almıstım onda düşürürsem veya iptal edersem yedeklediğim bütün fotoğraflar silinecek mi ICloud'da? Veya yeni bir kart ekleme şansım var mı? Yardım edin ne olursunuz ya.

iCloud kullanmaya devam et ama yeni bir hesap aç ve orada takıl.

Kartın internet alışverişine kapalı olabilir. Açıp yeniden dene.

Verilerinizi 3. parti yazılımlarla yedekleyip cihazınızı sıfırlayıp yeni hesap açmayı deneyiniz.

Bu bir şey mi ben Apple Store'den 1500 TL'lik UC aldım ama parayı almadı bug oldu daha sonra ise hesabı silmeye çalıştım ödeme mek için yemediler ama aslında ödemezdim. :D

Veya yeni bir kart ekleme şansım var mı?
Aboneliğini yeni karta aktarabilirsin.
iCloud alanım olmadığı için 200GB almıştım. Düşürürsem veya iptal edersem yedeklediğim bütün fotoğraflar silinecek mi iCloud'da?
Planını ödemedin diye verilerin birden silinmez, sadece yenisini ekleyemezsin.

iCloud kullanmaya devam et ama yeni bir hesap aç ve orada takıl.
Bir şey sorucam sıfırlasam yeni icloud, apple acsam eski icloud kalıcak o zaman ben her ay boşuna para ödemek yerine onu düşürsem fotoğraflarım silinir mi?

Aboneliğini yeni karta aktarabilirsin.

Planını ödemedin diye verilerin birden silinmez, sadece yenisini ekleyemezsin.
telefonu sıfırlayıp yeni apple kimliği açmayı düşünüyorum yani önceki icloudum kalacak ben onu 5gb yapsam bütün yedeklediğim fotoğraf videolar icloudda kalmaya devam edecek mi ve yani kullanmadığım iclouda boşuna para ödemem gerekmez dimi

Kartın internet alışverişine kapalı olabilir. Açıp yeniden dene.
Yok onunla alakası yok iPhone borclandıgım için kartımı kullanıma kapattı gibi bir şey

Bu bir şey mi ben Apple Store'den 1500 TL'lik UC aldım ama parayı almadı bug oldu daha sonra ise hesabı silmeye çalıştım ödeme mek için yemediler ama aslında ödemezdim. :D
Ya ben telefonu sıfırlayıp yeni hesap açsam da bence bu apple benim peşimi bırakmaz davaya götürür aşırı saçma bir şey bu samsung bu kadar şey yapmaz şimdi tek derdim şu benim ben icloudu 5gb düşürsem bu zamana kadar yedeklenen şeyler silinir mi çünkü peşimi bırakmaz bunlar ben de kartı silerim yeni kartla ödememi yaparım

Bir şey soracağım sıfırlasam yeni iCloud, Apple acsam eski iCloud kalacak o zaman ben her ay boşuna para ödemek yerine onu düşürsem fotoğraflarım silinir mi?

Telefonu sıfırlayıp yeni Apple kimliği açmayı düşünüyorum yani önceki ICloud'um kalacak ben onu 5GB yapsam bütün yedeklediğim fotoğraf videolar ICloud'da kalmaya devam edecek mi ve yani kullanmadığım iclouda boşuna para ödemem gerekmez değil mi?

Yok onunla alakası yok iPhone borclandıgım için kartımı kullanıma kapattı gibi bir şey

Aynen planı düşür ama planı düşürürken senden ödemeyi isteyebilir emin değilim işe yararsa başka hesap açıp onu kullanılırsın.

Bir şey soracağım sıfırlasam yeni iCloud, Apple acsam eski iCloud kalacak o zaman ben her ay boşuna para ödemek yerine onu düşürsem fotoğraflarım silinir mi?

Telefonu sıfırlayıp yeni Apple kimliği açmayı düşünüyorum yani önceki ICloud'um kalacak ben onu 5GB yapsam bütün yedeklediğim fotoğraf videolar ICloud'da kalmaya devam edecek mi ve yani kullanmadığım iclouda boşuna para ödemem gerekmez değil mi?

Ya ben telefonu sıfırlayıp yeni hesap açsam da bence bu Apple benim peşimi bırakmaz davaya götürür aşırı saçma bir şey bu Samsung bu kadar şey yapmaz şimdi tek derdim şu benim ben ICloud'u 5GB düşürsem bu zamana kadar yedeklenen şeyler silinir mi çünkü peşimi bırakmaz bunlar ben de kartı silerim yeni kartla ödememi yaparım

Silinmez kardeşim mahkemeye vermezler sistemlerine düşmüyor çünkü anca kontrol etmeleri gerekir ben 3 ay ödemedim.

Geri
Yukarı