Duştan sonra saça şekil verilemiyor

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar duştan çıktığımda saçıma şekil vermeyi falan deniyorum ama 2-3 gün veremiyorum. Versem bile aşağı baktığımda düşüyor. Ne yapmam lazım?

Saç spreyleri kullanabilirsin. Tabii bu spreyin içeriğine dikkat et paraben veya saçına herhangi bir zararı olmayan bir sprey kullanabilirsin. Şahsen ben OTACI markasının saç şekiilendiricisini kullanıyorum papatya özlü.

Arkadaşlar duştan çıktığımda saçıma şekil vermeyi falan deniyorum ama 2-3 gün veremiyorum. Versem bile aşağı baktığımda düşüyor. Ne yapmam lazım?
Bende de aynı sorun mevcut. Düz saçlı ve ince telli benim ki. Sahip olunabilecek en kötü saç stili. Ha en yumuşağı o ayrı ama yumuşaklık pek de iş görmüyor duş aldıktan 1-2 güne kadar şekil veremiyorum çünkü saç temiz olduğundan yatmıyor ama yağlandığı zaman şekil almaya başlıyor o da çirkin bir durum duş almak gerekir elbet yağlı yağlı dolaşılmaz.

Sana tavsiye olarak şöyle denemeni isterim duşa girince eğer her gün duş alıyorsan bir gün şampuanla yıka diğer gün yıka ama şampuan kullanma hafif yağlı olunca rahat şekil verirsin banyodan çıktıktan sonra saçını çok kurulama hafif ıslak kalsın sonra tarakla yön vermek istediğin alana tara biraz beklet sonra kurutma makinesini çok yakından tutmadan elinle şekil vericeğin yöne doğru kurut ve çok terlememeye özen göster tahminim saçın ince telli onun haricinde işey yaramazsa wax ya da saç spreyleri kullan aşırı abartmayacak şekilde yatmadanda saçlarını yıka hava almasına özen göster.

Geri
Yukarı