Social Club hesabı nasıl geri alınabilir?

Aka Hasan Sabbah

Centipat
Daha fazla  
Epic Games GTA 5'i bedava dağıttığı zamanlarda arkadaşım kendisine farklı hesaplar açıp GTA 5 stoku yapmıştı. Ben bilgisayarımı yeni aldığımda boşuna para vermemem için bir hesabını bana hediye etti. O hesaptan Social Club üyeliği falan açtım her neyse GTA 5'i bitidim. Sonra Steam'den RDR2'yi aldım ve aynı Social Club hesabına bağladım. Belli bir süre sonra arkadaşımla aram açıldı o da gitmiş Epic Games ve Social Club hesaplarının şifrelerinin değiştirmiş mail onun olduğu için de hesaplara erişimim yok. Sorun şu ki RDR2 benim Steam hesabımda olmasına rağmen zamanında o Social Club hesabına bağladığım için şu an oyuna sahip olsam da oynayamıyorum. Bunu halledebilmenin bir yolu var mı?

Rockstar Games desteğine yazmaktan başka hiç bir çareniz yok. Bu tür durumda destek pek bir şey yapmıyor ama yine de deneyin şansınızı. Keşke satın aldığınızı kendi hesabınıza bağlasaydınız.

Rockstar Games desteğine yazmaktan başka hiçbir çareniz yok. Bu tür durumda destek pek bir şey yapmıyor ama yine de deneyin şansınızı. Keşke satın aldığınızı kendi hesabınıza bağlasaydınız.

Keşke hocam böyle bir şey olacağı o dönem aklımın ucundan geçmediği için bu tarz küçük hesaplara girmedim hiç normal şekilde devam edeyim dedim. Destek muhtemelen bir şey yapmaz biraz araştırdım bu Steam hesap paylaşımı muhabbetinden kurtarmaya çalışanlar olmuş ama o da fayda etmemiş herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı