Duştan sonra saçın kabarması nasıl engellenir?

PORSHİUS

Kilopat
Saçıma perma yaptırdım. Fakat saçım duştan sonra kabarıyor ve yıpranmıs görünüyor. Bunun onune gecmenin bir yolu var mi? Saçımın hafif islak iken görüntüsünü seviyorum. Sac köpüğü falan alsam ise yarar mi dustan sonra?

Saç köpüğü işe yarıyor evet, saç Kremi'de işe yarıyor.

Üründen ürüne göre değişir ama hayır bir sertleşme yapmıyor saçın kabasını alıp parlaklık kazandırıyor.

Saç köpüğü işe yarıyor evet, saç Kremi'de işe yarıyor.

Hocam konudan bağımsız olabilir belki ama bir şey sormak istiyorum. Bir tane video görmüştüm, eleman saç köpüğü olmadığı için traş köpüğü kullanıyordu ve saçlarının çok yumuşak olduğunu söylemişti. Bunun bir zararı var mı biliyor musunuz?

Hocam konudan bağımsız olabilir belki ama bir şey sormak istiyorum. Bir tane video görmüştüm, eleman saç köpüğü olmadığı için traş köpüğü kullanıyordu ve saçlarının çok yumuşak olduğunu söylemişti. Bunun bir zararı var mı biliyor musunuz?
Saçta kullanılmaz, kullanılmamalı. Yüze sürülüp tıraş olduktan sonra temizlenen bir şeyin saçta işi yok.

Hocam konudan bağımsız olabilir belki ama bir şey sormak istiyorum. Bir tane video görmüştüm, eleman saç köpüğü olmadığı için tıraş köpüğü kullanıyordu ve saçlarının çok yumuşak olduğunu söylemişti. Bunun bir zararı var mı biliyor musunuz?

Maalesef hocam onunla ilgili bir bilgim yok kullanmadım ne desem yalan olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı