Duvar halısı önerisi

Arkadaşlar şu iki ürün arasında kalıyorum 1. si kırmızı temalı olan. Fiyatları aynı ama değerlendirmeleri aynı değil. Kırmızı temalı olanın daha çok yorumu var ama mavi de bir hoş sizce hangisini almalıyım? Bu 1. kırmızılı Rengirenk Gökyüzü Mikrofiber Geniş Duvar Halısı Ay Ve Yıldızlar | Trendyol bu da 2. Rengirenk Gökyüzü Mikrofiber Geniş Duvar Halısı Teleskop Manzaralı Görsel | Trendyol bu da güzel ama kasamın renkleri kırmızı LED'li o yüzden 1. ürüne daha yakınım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle 1.'si daha iyi, ben 1 diyorum.

Bence birincisi çok daha güzel duruyor. Ama duvar halısı tavsiyemi sorarsan tavsiyem ektedir.

Dosya Ekleri

• A.jpg
    A.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 78
Arkadaşlar şu iki ürün arasında kalıyorum 1. si kırmızı temalı olan. Fiyatları aynı ama değerlendirmeleri aynı değil. Kırmızı temalı olanın daha çok yorumu var ama mavi de bir hoş sizce hangisini almalıyım? Bu 1. kırmızılı Rengirenk Gökyüzü Mikrofiber Geniş Duvar Halısı Ay Ve Yıldızlar | Trendyol bu da 2. Rengirenk Gökyüzü Mikrofiber Geniş Duvar Halısı Teleskop Manzaralı Görsel | Trendyol bu da güzel ama kasamın renkleri kırmızı LED'li o yüzden 1. ürüne daha yakınım. Siz ne düşünüyorsunuz?
1. Daha iyi

@Gtx 1050 ti derneği hocam onu almaya çalışsak canımız yanabilir.
Şaka bir yana 1. yi alacaksınız fakat muhtemelen karşılaşacağınız sorun düz durmaması olacak sarkık duracak fotoğraftaki gibi canlı ve dümdüz durması neredeyse imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı