Duvara Monte Edilmiş Sistem

Microsoft'un facebook sayfasında çok önceden berzer bir çalışma görmüştüm. Kırmızı ağırlıklıydı ve görüntüsü çok hoştu.

Şu duvara monte edilmiş sistem için ince bir cam kaplama yapılabilir toz kapmaması için. Aslında bunun üzerinde dursalar kasalardan bile daha ucuza gelir ancak işlerine gelmiyor nasıl para kazanacaklar sonra...

h
10154906_835737436455649_1266973685677405122_n.jpg

Gerçekten ilginç.
Böyle bir sisteme sahip olursanız evinize misafir çocuğu sokmayın. Şahsen elindeki küçük topu duvardan duvara sektirmeye çalışan misafir çocukları evinize gelirse hiç çekinmeden dövün. Şahsen ben ekmek bıçağıyla doğrarım.

Bende microsoft sayfasında gördüğüm videoya "cam kapak yapsalar daha iyi olur" demiştim. Aydınlatma zaten mükemmeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayallerimdeki proje! :D Toz bulaşmasını engellemek için ben cam içine koymayı düşünüyorum. Fanlar dışarıda diğer parçalar içeride. Zaten sıvı soğutma olunca sorun yaşamayız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı