Duygu Karmaşası Yaşıyorum

Escaloff

Kilopat
Yer
İzmir/Edirne
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522523673
Merhabalar, önceden içime kapanık, 7/24 oyun oynayan bir insandım. Sosyopattım, duygulara v.s önem vermezdim. Ruhsuzdum diyebilirim...
Kendime bakmaya başladım. Dişlerim bembeyaz oldu. Saçlarıma sürekli bakım yaptım, krem olsun, bolca kuaföre gittim.
Kitap okumaya başladım. Sorgulamayı öğrendim. Hayır diyebilmesini öğrendim.
Bir tane Steam üzerinden kızla konuşuyorum. Kız oldukça bana aşık durumda ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Duygularını v.s açtı olur dedim ve sevgili olduk. Bu sefer okuldaki kızların benimle ilgili fikirleri değişti. 2 3 tanesi cinsel anlamda dalga geçmeye v.s başladı. Değişik hissettim kendimi. Bir tane kız da açıldı. Mehmet böyle böyle v.s diye. Yan yan bakan başka bir kız daha var.
Ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Abilerim ablalarım yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Artık insanların duygularına önem veriyorum. İlk defa kız arkadaşım v.s olduğu için hiç tecrübem yok. 17 yaşındayım. Hiç kimseyle sevgili olmak istemiyorum. Ben rahatlığı seviyorum kısıtlanmak v.s istemiyorum. Ne yapacağım... hiçbir şey gelmiyor aklıma...

Egoyla v.s alakası yok. Akıl almak istiyorum sadece... Teşekkür ederim şimdiden 🤗

Ve şimdi Heroes of the Storm indiriyorsun.🙅

İstemiyorsan ayrılırsın. Zor bir şey değil. Bu zamana kadar şu kız olaylarından anladığım şey, kısıtlanmak. Canının daha fazla sıkılması. Kısıtlamayan insanlar çok çok nadir vardır belki. Ona bir şey diyemem.

Kimseyle sevgili olmak istemiyorsan da olma. Ayrıl. Hayat senin.

Bence sen tek geceliksin. Uzun vadede ilişkinin zararını görürsün, çünkü kız sana bağlanacak ama sen bir noktada illallah edeceksin. Eğer o kadar sevmiyorsan usulünce ayrılman en iyisi. Biraz daha büyüdüğün zaman karakterin tam oturunca her şey çok daha netleşecektir. Ama sosyallikten vazgeçmemeni öneririm.

Kızlar hayatı kısıtlar doğru. Sırf bu yüzden evlenmeyeceğim ve sevgili de yapmayacağım, daha bu gün biriyle iddiaya girdim. İddia şu: Ben 35 yaşıma kadar evlenecekmişim.

Ben asla evlenmeyeceğim diyorum, sen 35 olmadan evleneceksin diyor karşımdaki. Ben deli miyim kendimi bir kız ile kısıtlayayım, sevgililik de saçma bir şey bana göre.

Hayatınızı yaşayın, ömür bir kız ile geçirilecek kadar basit değil. Her çiçekten bal alın yani.

Her çiçekten bal alın yani.
Çiçeklerin bazıları AIDS'li olabiliyor ama.
En iyisi üniversiteyi bitirdikten sonra biraz para biriktirip evlenmek.
Konuya dönersek şunu demek istiyorum: Hayır demeyi öğrendiğine göre hayır de. Tabi mahkeme duvarı gibi kesilme kızlara ama kibarca reddet.

O kadar karışık konuşmuşsun ki sana hiç yardım edesim gelmiyor. Sen kesin değilsen ben neden yardım etmeye istekli olayım? Gerçekten de çok rahatsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı