Sürprizbozan Duygusal olarak en çok bağlandığınız oyun nedir?

• Konuyu başlatan Smuya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 836
Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Bazı oyunlar vardır, duygusal olarak çok bağlanırsın. Buna hikayesinin çok vurucu olması girmez belki ana karaktere çok bağlanırsın oyun sonunda ölür, sen de depresyona girersin. Belki o karakter ile ilgili hiç beklemediğin bir son olabilir. Bu sadece yüksek prodüksiyonlu oyunlar için geçerli değil. Bağımsız yapımlar da aynı şekilde sizi içine çekip depresyona sürükleyebilir. Peki ya sen bu konuyu okuyan dostum. Seni en çok duygusal olarak bağlayan ve oyun bittiğinde boşluğa düşüp belki de depresyona girdiğin oyun hangisi?

Bazı oyunlar vardır, duygusal olarak çok bağlanırsın. Buna hikayesinin çok vurucu olması girmez belki ana karaktere çok bağlanırsın oyun sonunda ölür, sen de depresyona girersin. Belki o karakter ile ilgili hiç beklemediğin bir son olabilir. Bu sadece yüksek prodüksiyonlu oyunlar için geçerli değil. Bağımsız yapımlar da aynı şekilde sizi içine çekip depresyona sürükleyebilir. Peki ya sen bu konuyu okuyan dostum. Seni en çok duygusal olarak bağlayan ve oyun bittiğinde boşluğa düşüp belki de depresyona girdiğin oyun hangisi?

Crysis, CoD Modern Warfare serisi soap ın ölümü, Detroit Become Human karanın ölümü.

Bu arada ben niye kendiminkini yazmadım söyleyeyim, ben oyunlara çok fazla bağlanıyorum. En kötü oyunu bile bitirdiğimde bir boşluk oluşur bende çünkü tek odağımı ona veririm ben bir oyunu oynadığımda. O odak bittiğinde de boşluk oluşuyor haliyle. Dolayısıyla ben burada rahat bir cevap veremiyorum. Benim gibi olanlar ne hissettiğimi çok daha rahat anlayacaktır.

Tomb Raider 2013.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı