Duygusal ve aksiyonlu anime önerisi

goodplayer3

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aksiyonlu, duygusallı bir anime ariyorum. Duygusaldan kasttım üzücü hikayeli ve aksiyonlu. Şimdiden teşekkürler.

Ben sonda herkesin öldüğünün spoilerini aldımıstım.Yine de izlenir mi?
İzlenmez. Akame Ga Kill aslında bahsedildiği gibi çok kaliteli bir yapım değil. Sadece çoğu kişinin ilk izlediği ve dediğin gibi çoğu karakterin ölmesinden dolayı bir meme haline gelmesi.
Yeni başladıysan izlenir, spoiler yediysen veya çok anime izlediysen izlenmez bence. Kötü değil ama iyi de değil.

İzlenmez. Akame Ga Kill aslında bahsedildiği gibi çok kaliteli bir yapım değil. Sadece çoğu kişinin ilk izlediği ve dediğin gibi çoğu karakterin ölmesinden dolayı bir meme haline gelmesi.
Yeni başladıysan izlenir, spoiler yediysen veya çok anime izlediysen izlenmez bence. Kötü değil ama iyi de değil.
Hikayesi çok iyi değil. Ama ölümleri iyi satıyor, dolayısıyla ölümler gerçekten az da olsa üzüyor. Çok anime izlememiş insanlar için güzel bence.

Hikayesi çok iyi değil. Ama ölümleri iyi satıyor, dolayısıyla ölümler gerçekten az da olsa üzüyor. Çok anime izlememiş insanlar için güzel bence.
Şu an Akame Ga Kill'den bahsetme sebebimiz bile bu. Üzücü olmasaydı eminim kimse o animeyi hatırlamazdı. Üzücü olduğu için içimizde kaldı.

Yani öyle Akame ga Kill gibi ölümler falan yok ama "Frieren: Beyond Journey's End" - "Sousou no Frieren" son zamanlarda Fantastik Anime açlığımı uzun süre bastıracak bir yapımdı. Yavaş ilerliyor ve sakin bir anime ama savaş sahneleri de sanat eseri.

Yeni konular

Geri
Yukarı