Duygusuzlaşmak

yusufYAZICI155

Hectopat
Merhaba 18 yaşındayım ve yazılım mühendisliği bölümüne yeni başladım.

Hataydan Elazığa KYK yurdunda kalmaya başladım.

Bazı duygularımı hissetmiyorum hissedemiyorum.

Ailemi, arkadaşlarımı, evimi ve yaşadığım şehri özleyemiyorum.

Allah'a yada Atatürk'e karşı hiç birşey hissedemiyorum.

Aileme karşı sevgi hissetmiyorum.

Zifiri karanlıkta yürümekten korkmuyorum. Artık korku duygum yok.

Artık hiç ağlamıyorum. Zaten erkek dediğin ağlamaz.

Bugün konsere gittim. Derya uluğ vardı.
Çok sıkıldım herkes zıplıyor el sallıyor flaş açıp bişiler yapıyor. Ben hiç zevk alamadım. Öyle boş boş öküze bakar gibi seyrettim. Hatta konserin en öne bayaaa yakındım.
Eğlenemiyorum.

Oyun oynarken herkes bir olay olduğunda büyük tepki verir. Yani küfür, şaşırma, yaşasın oley, kızma vb. bunlardan hiç biri yok bildiğin bas baya sessiz oynuyorum.

Bunlar normal mı?

Geçen sene sıkılınca "offf sıkıldımmmm pufff ufff" filan derdim artık o da yok onun yerine ilgimi veya dikkatimi çeken şeylere boş boş etrafa bakınırım.

Merhaba 18 yaşındayım ve yazılım mühendisliği bölümüne yeni başladım.

Hataydan Elazığa KYK yurdunda kalmaya başladım.

Bazı duygularımı hissetmiyorum hissedemiyorum.

Ailemi, arkadaşlarımı, evimi ve yaşadığım şehri özleyemiyorum.

Allah'a yada Atatürk'e karşı hiç birşey hissedemiyorum.

Aileme karşı sevgi hissetmiyorum.

Zifiri karanlıkta yürümekten korkmuyorum. Artık korku duygum yok.

Artık hiç ağlamıyorum. Zaten erkek dediğin ağlamaz.

Bugün konsere gittim. Derya uluğ vardı.
Çok sıkıldım herkes zıplıyor el sallıyor flaş açıp bişiler yapıyor. Ben hiç zevk alamadım. Öyle boş boş öküze bakar gibi seyrettim. Hatta konserin en öne bayaaa yakındım.
Eğlenemiyorum.

Oyun oynarken herkes bir olay olduğunda büyük tepki verir. Yani küfür, şaşırma, yaşasın oley, kızma vb. bunlardan hiç biri yok bildiğin bas baya sessiz oynuyorum.

Bunlar normal mı?

Geçen sene sıkılınca "offf sıkıldımmmm pufff ufff" filan derdim artık o da yok onun yerine ilgimi veya dikkatimi çeken şeylere boş boş etrafa bakınırım.
Sadece depresyona girmişsiniz. Olumlu düşünün.
1634235248680.png

Onun için gecelerce ağladıktan sonra bir anda tüm hislerim yavaşça yok olmuştu. İstesemde hissedemiyorum.

Sürekli yalnız mısın? Kafa dengi arkadaşların veya sevgilin olursa bunları yaşamazsın. Ve bu konser konusunda gerçekten sevdiğin insanlarla isen eğleniyorsun tek başınaysan ellerin cebinde izliyorsun.

Depresif bir ruh haline bürünmüşsünüz. Yakın zaman da travma ya da panik atak gibi şeyler geçirdiniz mi?

Sürekli yalnız mısın? Kafa dengi arkadaşların veya sevgilin olursa bunları yaşamazsın. Ve bu konser konusunda gerçekten sevdiğin insanlarla isen eğleniyorsun tek başınaysan ellerin cebinde izliyorsun.
Sürekli yalnızım ve elazığa geleli 1 hafta oldu. Ara sıracık birileriyle belki konuşuyorumdur. Ama şuna kadar tanıdığım insanlar henüz pek güvenilir yada kanka olabileceğim insanlar değil.
Ve sevgilimde olmadı hem de hiç.
Evet konserde eller cepte kapşonlu ve başı eğik şekilde izledim konseri
Depresif bir ruh haline bürünmüşsünüz. Yakın zaman da travma ya da panik atak gibi şeyler geçirdiniz mi?
8.sınıfta bir kıza açılmıştım onun arkadaşı beni sınıfa rezil etmişti belki ondan olabilir ondan sonraki ise,
Lise 2 sevdiğim bir kız vardı. Dersteyken sevdiğim kız okulu değiştirirse ne yapacağımı düşünürken çıkışta sevdiğim kız okulu değiştirdiğini öğrendim

Yeni konular

Geri
Yukarı