[Duyuru] GPUBoss, CPUBoss ve SSDBoss Yasaklanmıştır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ah benim şu okuma uyuşukluğum yok mu :lanet: Bu konuyu da atlamış, link vermiş ve ceza almıştım. :D

İlk başlarda ''Technopat Kuralları'' bana ağır gelmiş olsa da, Technopat Sosyal'i dolaştıkça kuralların aslında ne kadar önemli olduğunu anladım. Hakkını yememek lazım 10 numara bir sosyal site olmuş. (y)

Technopat'ta en çok hoşuma giden: Yanlış bilgi ve saygısız, aşağılayıcı yorumlarda bulunanlara izin verilmediğidir. :sinsi:

İtiraf ediyorum; Ben Technopat'ı çok sevdim. (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben buna SSDBoss'unda katılmasını istiyorum. Sadece paket üstündeki verileri karşılaştırıyorlar. Bu arada CPUBoss'da Intel, GPUBoss'ta nVidia fanboyluğu mevcuttur. Bu sebeple yasaklanmışlardır.

Sadece o olay değil ki. Daha Nvidia'nın kendi içindeki kıyaslaması yanlış.

Ah benim şu okuma uyuşukluğum yok mu :lanet: Bu konuyu da atlamış, link vermiş ve ceza almıştım. :D

İlk başlarda ''Technopat Kuralları'' bana ağır gelmiş olsa da, Technopat Sosyal'i dolaştıkça kuralların aslında ne kadar önemli olduğunu anladım. Hakkını yememek lazım 10 numara bir sosyal site olmuş. (y)

Technopat'ta en çok hoşuma giden: Yanlış bilgi ve saygısız, aşağılayıcı yorumlarda bulunanlara izin verilmediğidir. :sinsi:

İtiraf ediyorum; Ben Technopat'ı çok sevdim. (y)
Biraz da kurallara uysan biz de seni seveceğiz. :)

Sadece o olay değil ki. Daha Nvidia'nın kendi içindeki kıyaslaması yanlış.
Neyse ki Techpowerup.com gibi bağımsız ve para yemeyen siteler mevcut. :D

Çok doğru karar olmuş. İnsanlar yardım ederken TechPowerUp 'daki incelemelere bakıp oradaki sonuçları yazsınlar. Çünkü tüm bilgiler doğru :)

Bende GPUBoss'a bakınca anladım. Bildiğin 290X'i tırla ezmişler. :) Bence de doğru karar olmuş.

Sanki Intel ve Nvidia taraftarlığı yapıyorlar. Sürekli bu markalar kazanıyor.

Bende hep bu sitelere giriyordum ve çoğu zaman nVidia veya Intel'in puanı yüksek oluyordu. Peki doğru karşılaştırma yapan site var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı