DVD Film Oynatılmıyor

Ahmet54

Kilopat
Yer
Sakarya
Elimde DVD film var. Bu filmi DVD'ye koyduğum zaman oynatamıyorum. Ne yapmam lazım?
Bilgisayarım: Asus CM6340

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlantıları kontrol etmeni tavsiye ederim, bağlantılarda sorun yoksa ve uzun süre kullanmadıysan bu tip sorunlar olabiliyor. Garantisi varsa ver bu tip ürünlerde onarım olmuyor genelde birebir değişim oluyor.

Sağ olsun yöneticiler başlığı değiştirdikleri için derdimi anlatamadım. DVD yi takıyorum filmi görüyor, fakat oynatma programı olmadığı için filmi açamıyor.
Anladım, yani anladığım kadar yardımcı olmaya çalıştım . Yanlış bilgilendirme yaptıysam kusura bakmayın lütfen. :)

Dostum sorunun cevabini kendin vermissin zaten. Neden guzel bir medya oynatici indirmiyorsun ? Eger hangisini indirecegine dair bir fikrin yoksa, bu program guzeldir. Home · MPC-HC
Gom Player indirdim fakat bir işe yaramadı. Önerinizi bakacağım. Format atmadan önce Asus'un kendi programı vardı fakat şimdi ücret istiyor.

DVD içini, sağ tıkla "AÇ" butonuyla açıp gizli dosyaları göster seçili şekilde resmini paylaşın.
Şimdi önerim olurdu ancak yerinde bir çözüm olsun diye resmi istiyorum.
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG

Anladım, yani anladığım kadar yardımcı olmaya çalıştım . Yanlış bilgilendirme yaptıysam kusura bakmayın lütfen. :)
Önemli değil. Yardımın için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı