Dvd hangi format cd okur?

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
Sony Dav DZ 100 kullanıyorum ama ne denediysem açmadı şarkı film hiç bir şey sizce hangi format'ta çalıştırır?

Hocam 2.5 tl ye korsan aldığım film cd yi şimdi açtı ama şarkıları nasıl açacağım anlamadım hangi formatta yazacağım şarkıları normal attım cd ve dvd ye ikisinide açmadı bozuk dur dedim gittim servise adam hiç bir sorunu yok gayet iyi dedi.Sinirden kafa atacağım. :D

Hocam 2.5 tl ye korsan aldığım film cd yi şimdi açtı ama şarkıları nasıl açacağım anlamadım hangi formatta yazacağım şarkıları normal attım cd ve dvd ye ikisinide açmadı bozuk dur dedim gittim servise adam hiç bir sorunu yok gayet iyi dedi.Sinirden kafa atacağım. :D

Yüksek çözünürlükleri açmıyor sanırım cihaz.
Ben de LG nin home thetre ını almıştım ama DİVX dışında çalıştırmıyor.
Eski kalıyor bu cihazlar :)
Şarkıları MP3 formatında açması lazım.
Olmadı müzik CD si bul bir yerden onu dene ya da CD yi nerodan audio CD olarak yap.

Nero'dan yaptım ama yinede olmadı filmleri açıyor sıkıntı yok ama mp3 açmadı.Ranyo açıyor gümbür gümbür çalıyor tv ye bağlıyorum sesi gayet iyi bir şekilde alıyorum sadece mp3 formatını açmadı. Bizim buradaki cd yapan yere gidip adama attıracağım bakalım hangi formatta atacak bende ona göre atarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı