DVD ile HDD Aynı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oswer

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar ben bu bilgisayar toplamada yeniyim daha öğrenme aşamasındayım benim sorum şu vatan bilgisayara baktım DVD seceneği ve Harddisk seceneği vardı. Benim kafama takıldı bu, harddisk, CD, DVD okuma bunları çalıştırma açma yeteneğine sahip diye biliyorum değil mi ? Peki DVD seceneği ne işe yarıyor, o da aynı işe yarıyor insanlar neden DVD alsın ki? Harddisk al 1 TB'lik hem CD'ni sok okusun çalıştırsın hem 1 TB'lik yerin var, yerel disk D yerel disk C vallahi ya. Arkadaşlar doğru biliyorum değil mi ?

Arkadaşlar eğer konudan okuduklarımla anladıklarım doğruysa bu bir dramdır, cidden. Yanlış anlamadım değil mi? Harddisk'e CD takıp okutmayı mı düşündün?

Arkadaşlar eğer konudan okuduklarımla anladıklarım doğruysa bu bir dramdır, cidden. Yanlış anlamadım değil mi? Harddisk'e CD takıp okutmayı mı düşündün?
Yav hayır yanlış yazdım nasıl yazsam yav. Dvd cd yeri onu biliyorum. Hardisk hafıza işte yerel disk c ve d nin şeysi. Benim sorum toplama videolarında diyorlar ki. Hardiski alın yeter dvd alınıp alınmamasını söylemiyorlar. Bende acaba bunlar cd takmayacaklar mı hiç dedim ve lan acaba bunlar cd yi harddiske mi takıyorlar lan acaba o hesap olarak söyledim. Oh be.
Yoksa biliyorum harddiske cd takacak kadar mal değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arkadaşla ben değil de yetkililer ilgilensin yoksa ben de yasaklanacağım. :cry: Siz seversiniz böylesini, buyurun. @MF

• Beğen
İfadeler: Tim
Bu arkadaşla ben değil de yetkililer ilgilensin yoksa ben de yasaklanacağım. :cry: Siz seversiniz böylesini, buyurun. @MF
Yav yanlış biliyor olabilirim öğreniyorum yavaş yavaş anlatsana bana doğrusunu harddisk ne işe yara pc topladığımızda ayrıten dvd almalı mıyız anlatsana :)

O kadar garip izah etme şeklin, tavrın, davranışların ve kaba üslubun var ki yardımcı olasım gelmiyor. Artık her şey USB ile olduğu için kimse DVD Writer'a ihtiyaç duymuyor ve bu yüzden almıyor ve takmıyorlar. Ben de zamanında bilgisayar toplarken alıyım lazım olur dedim ama lazım olmadı. Eğer ki lazım olursa işime yarar.

O kadar garip izah etme şeklin, tavrın, davranışların ve kaba üslubun var ki yardımcı olasım gelmiyor. Artık her şey USB ile olduğu için kimse DVD Writer'a ihtiyaç duymuyor ve bu yüzden almıyor ve takmıyorlar. Ben de zamanında bilgisayar toplarken alıyım lazım olur dedim ama lazım olmadı. Eğer ki lazım olursa işime yarar.
Ne kadar boş konuşuyorsun her neyse ben kaba bir insan değilim sana herhangi bir kötü laf söz bile etmedim. İşte ne diyeceksin ben anlamadım ama her neyse en iyi bilgisayarı topladım diyelim ve gta 5 CD sini aldık diyelim bunu nasıl flash la aktarayım sen bilmiyorsun ve boş boş konuşuyorsun lütfen boş konuşma arkadaşım.

Harddisk bilgisayardaki depolama alanıdır, DVD sürücüsü ise CD ve DVD'lerinizi okur yada yazar. Günümüz teknolojisi geliştiği için oyun,film vs. artık dijital olarak satılıyor ve DVD okuyucuya gerek kalmıyor. Sorunuza gelirsek eğer kutulu sürüm oyun, film, müzik vb. kullanacaksanız bir DVD okuyucusu almalısınız.

Harddisk bilgisayardaki depolama alanıdır, DVD sürücüsü ise CD ve DVD'lerinizi okur yada yazar. Günümüz teknolojisi geliştiği için oyun,film vs. artık dijital olarak satılıyor ve DVD okuyucuya gerek kalmıyor. Sorunuza gelirsek eğer kutulu sürüm oyun, film, müzik vb. kullanacaksanız bir DVD okuyucusu almalısınız.
Sana çok teşekkür ediyorum şimdi tam olarak anladım ve saygılı düzenli bir şekilde bana anlattığın için sana çok teşekkür ediyorum sağ olasın eğer bilgisayar toplar isem DVD mutlaka alacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı